Uygulama Dolu Bir Mağaza
2 Eyl, 2014 5:32 tarihinde eklendi

Uygulama Dolu Bir Mağaza

Uygulama Dolu Bir Mağaza

Android telefonların ilk çıktığı günlerde Android market olarak hayatımızda olan uygulama mağazası Google’ın satın alması ile tamamen farklı bir hal almıştır. Satın alındıktan sonra oldukça yüksek bir şekilde gelişim gösteren uygulama sayısı bugün bizlere milyarlarca uygulama imkanı sunmaktadır.

uygulama-dolu-bir-magaza-1

Akıllı telefon yada tabletlerin istediği uygulamayı indirmesini sağlayan Google Play yaptığı kategoriler ile istediğiniz uygulamanın daha rahat bir şekilde bulunmasını sağlamaktadır. İşlerimizde kullanacağımız profesyonel uygulamalardan tutun eğlenmek için tercih edeceğimiz oyunlara kadar oldukça geniş bir arşivi olan Google Play akıllı telefon yada tabletlerde olmasını istediğimiz her türlü uygulamanın mevcut olduğu bir ortamı bizlere sunmaktadır.

Dünyada milyarlara varan indirmelere sahip olan oyun yada uygulamaların bulunduğu Google Play 1 milyar uygulama barajını geçtiğimiz yıllarda geçmiş bulunmaktadır. Bu şekilde olan bir mağazanın dünya üzerinde milyarlarca kullanıcı olduğu da hepimiz tarafından artık bilinmektedir. Android işletim sistemi olan cihazların olmazsa olmazı haline gelen bu uygulama bizlere çocuklarımız için en eğitici setlerin yada oyunların bulunması imkanı sunmaktadır.

uygulama-dolu-bir-magaza-2

Son yıllarda yaygınlaşmaya başlayan e-kitap uygulamalarının da artık Google Play de bulunuyor olması pek çok kitabın tek tık ile elimizde olmasını sağlamaktadır. Ücretli ve ücretsiz milyarlarca uygulamaya sahip ola Play uygulamasında bir oyun etkinliği oluşturarak sevdiklerimiz ile ortak zaman geçirme imkanını yaşamamız sağlanmaktadır. Her indirilen uygulamanın hesabınıza ulaştığınız her cihazda kullanılabiliyor olması ise ayrıca bir imkan sağlamış olacaktır. https://play.google.com/store?hl=tr Milyonlarca program ve oyunu bu adresten ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *