Google Plus Nasıl Kullanılır?
14 Haz, 2019 0:55 tarihinde eklendi

Google Plus Nasıl Kullanılır?

Google Plus Nasıl Kullanılır?

Google plus, Google’ın sosyal ağ uygulamasıdır. Tüm Google hesaplarınızı bir çatı altında toplamanızı sağlayan uygulama aynı zamanda Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım ağı olarak da kullanılıyor. Gmail, Google Connect, Blogspot, Gtalk, Picasa gibi tüm Google uygulamalarınıza çok daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilme olanağı sunuyor.  Google plus uygulaması Google+ veya G+ simgeleri ile gösteriliyor. Google plus sosyal ağın diğer sosyal paylaşım uygulamalarına göre birçok avantajı bulunuyor. En önemli ayrıcalığı çok daha güvenli olmasıdır. Sosyal paylaşım ağlarında insanların yaşadığı en büyük sıkıntının güvenlik ihlali olması dolayısıyla Google plus oldukça çok tercih edilen bir uygulamadır. Google plus ile çoklu görüntülü konuşmaların da güvenli bir şekilde yapılabilmesi de büyük bir avantaj olarak kabul ediliyor. Özellikle işyerleri için 2’den fazla kişinin aynı anda güvenli bağlantı kurabildiği tele konferans özelliği oldukça sık kullanılıyor.

Google Plus Nasıl Kullanılır?

Google plus kullanımı için öncelikle bir Google hesabınız olması gerekir. Eğer Google hesabınız yoksa öncelikle bir Google hesabı açıp sonrasında Google plus aç özelliğinden faydalanarak bilgisayarınıza veya cep telefonunuza programı indirebilirsiniz. Android ve IOS cihazlarda kullanılabilen programı cihazınıza uyumlu olarak play store ya da app store uygulamalarını kullanarak indirebilirsiniz. Google plus indir uygulamanın çok hızlı bir şekilde cihazınıza indirebilmenizi sağlıyor. İndirme tamamlandığında uygulamayı açıp gerekli düzenlemeleri yapmaya başlayabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi girip fotoğrafınızı kaydederek başlayabilirsiniz. Hesabınız ile ilgili kısa bir açıklama yapabilirsiniz. Diğer sosyal paylaşım ağlarında bulunmayan bu özellik ile paylaşım ağınızda bulunan kişilerin sizinle ilgili istediğiniz bilgiyi profilinizde görmesini sağlayabilirsiniz.

Google Plus Hesabı

Google’ın ücretsiz olarak kullanıcılarına sunduğu Google plus hesabı tüm hizmetlerden daha hızlı ve kolay bir şekilde faydalanabilmenizi sağlıyor. Aynı çatı altında e-postalarınızı kontrol edebilir, kişisel blog oluşturabilir, istediğiniz bilgi ve fotoğrafları listenizle paylaşabilirsiniz. Tüm bunları güvenli bir şekilde yaparsınız ve hiçbir sorun yaşamazsınız. Türkçe dil seçeneği ile tüm hesaplarınızı kolayca idare edebilirsiniz. Google plus hesabı Google hizmetlerinden daha verimli faydalanabilmeniz için fırsatlar sunar.

Google Plus Logo Png

Google plus kullanıcıları için özel olarak hazırlanan Google plus logo png özelliği ile yüksek görüntü kalitesinde Google logosunu sosyal ağınızda kullanabilirsiniz. Png uzantısı Jpeg ve Gif uzantılarına göre çok daha kaliteli renk ve görüntüye sahiptir. Fotoğraflarınızda ve Google plus sosyal ağınızda yaptığınız tüm paylaşımlarda Png uzantısı kullanarak daha kaliteli görünüme sahip bir paylaşım sitesi oluşturabilirsiniz. Google plus color özelliğinden faydalanarak sosyal paylaşım sayfanızı düzenlerken çeşitli renk seçenekleri kullanabilirsiniz. Oluşturmak istediğiniz sayfa konseptinize uygun renk seçimleri ile paylaşımlarınızı daha dikkat çekici ve güzel bir hale getirebilirsiniz. Google plus içerisinde daha birçok farklı ve ayrıcalıklı özelliği kullanarak size özel sosyal paylaşım sayfanızı sıra dışı bir kullanıma kavuşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *