Google Hesap Aç
12 May, 2019 13:26 tarihinde eklendi

Google Hesap Aç

Google Hesap Aç

Google hesap sayesinde pek çok Google ürününe erişim sağlayabilirsiniz. Google tarafından geliştirilmiş olan Android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlarda yeni aldığınızda bazı Google uygulamaları, servisleri de bulunabilir. YouTube, Google Maps, Gmail, Play Store bu uygulamalardan bazılarıdır. Bunları kullanabilmeniz için Google hesap aç kaydol ve Google hesap giriş işlemlerinizi yapmanız gerekecek. Özellikle Android uygulamalarını indirmeniz ve uygulamaların güncellemelerini yapabilmeniz için Google Play Store erişiminiz olmalıdır. Ayrıca tüm dünyada çok tercih edilen Gmail e posta servisinden de faydalanmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle Google hesap aç ve özgürce bu uygulamalara erişim sağlayın.

Google hesap neden gerekli

Google hesap aç gmail yardımıyla e posta, takvimi senkronize etme ve kayıtları yapma

-Google Play Store servisine erişim sağlayarak uygulama indirme ve yükleme

-Google Chrome tarayıcısını kullanarak yer imlerini ve geçmişinizi senkronize etme

-Android cihaz yöneticisi yardımıyla çalınan ya da kayıp mobil cihazınızın yerini bulma, kilitleme ya da temizleme

Bu hizmetler Google hesap sayesinde faydalanabileceğiniz örnek uygulamalardır. Yaşamınızı kolaylaştırmak ve daha teknolojik bir yaşam sürmek için Google hesabindan oturum aç ve hemen keyfini sürmeye başla.

Google hesabinda oturum açma için kullandığınız parolanız ve kullanıcı adınızı her zaman hatırlamanız gerekecek. Ancak bazı hallerde bu bilgileri hatırlamayabilir ya da güvenliğinizden dolayı Google hesabınıza kendinizi tanıtmanız gerekebilir. Bu durumlarda doğru Google hesap giriş bilgilerinizi yani parola ve kullanıcı adınızı girememeniz halinde mobil cihazınız kilitlenebilir. Bu nedenle bu bilgileri unutursanız Ayarlar kısmından hesap kurtarma için gereken kısımları doldurmuş olmalısınız.

Google hesap aç kaydol ve Google hizmetlerinden ücretsiz faydalan

Google hesabınız olması halinde Google tarafından kullanıcılarına sunulan hizmetlerinden de ücretsiz faydalanırsınız. Google hesap aç işlemlerini ana sayfadan yeni hesap aç kısmından yapabilirsiniz. Daha öncesinde herhangi bir Google ürününü kullanmış olmanız halinde ise Google hesap açmanız daha kolay olacak. Gmail e posta hesabı olanlar aynı parola ve kullanıcı adı ile Google hesabına girerek formda kişisel bilgilerini doldurarak hesap sahibi olabilirler. Ancak gmail e posta adresi kullanmıyorsanız kullandığınız e posta adresi ile kaydınızı yapabilirsiniz. Google hesap aç kaydol ardından diğer ürünlere de erişim sağla.

Google hesabınız olduktan sonra aynı kullanıcı adı ve şifre ile diğer ürünlere girebilirsiniz. Hesabınızı kapatmak isterseniz bunu Google ana sayfasından ayarlar sekmesine girerek gerçekleştirebilirsiniz. Google hesap açma ve kapatma gördüğünüz gibi basit adımlarla gerçekleştirilmektedir. Mobil cihazınızda Google ürünlerini kullanmak, son güncelleştirmeleri yüklemek, yeni oyunlar ve uygulamalar indirmek, bankacılık uygulamalarından yararlanmak gibi pek çok avantajdan Play Store üzerinden yararlanabilirsiniz. Google hesap aç gmail e posta adresiniz olsun. Yeni bir Google hesabı açanlara bir Google Profili ile Gmail hesabı da tanımlanmaktadır. Bu avantajdan da hemen yararlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *