Gmail Kayıt Olma Teknikleri
2 Kas, 2014 2:15 tarihinde eklendi

Gmail Kayıt Olma Teknikleri

Gmail Kayıt Olma Teknikleri

Gmail, Google tarafından geliştirilmiş ve dünya üzerinde en çok tercih edilen bir e-posta sistemidir. Google hizmetlerini kullanmak için bir Gmail hesabınız olması gerekmektedir. Gmail’e kayıt olma tekniklerinden bahsedeceğiz bu yazımızda.

Öncelikli olarak bir Gmail hesabınızın olması size bir çok Google ürün ve hizmetlerinden yararlanmaimkanı sağlayacaktır. Şimdi Gmail kayıt olma tekniklerini sıralayalım; Öncelikli gmail kayıtol veya web browser arama motoruna https://accounts.google.com/SignUp adresini yazıp açılan sayfada yer alan kutucukdaki Ad soyad bilgilerini giriyoruz ve bir kullanıcı adı belirliyoruz. Seçtiğimiz kullanıcı adı bizim Gmail adresimiz dolayısıyla bir Google hesabımız olacaktır.

Gmail kayıt olma teknikleri için 2. Adım ise bir şifre belirleyerek seçtiğimiz şifreyi iki kez üst üste girmek suretiyle onaylamaktır. Gerekli kişisel bilgileri girdikten sonra varsa mevcut e-postanızı girmelisiniz bu şunun için gereklidir; ilk kullanımda onay kodu alabilmek için kullanılan bir e-posta adresi zorunludur. Telefon numarası vermek zorunlu değildir ama herhangi bir durumda şifreyi unutmak ya da geçerli bir e-posta adresinin bulunmadığı hallerde gerçekten işinize yarayacaktır.

Gmail kayıt olma teknikleri bahsindeki son adım güvenlik kodunu doğru bir biçimde girerek en altta bulunan hizmet şartlarını kabul ediyorum kutucuğunu işaretlemek olacaktır. Üyelik işleminiz onaylandıktan sonra artık bir Gmail adresine sahip olacak ve Google hizmetlerinden ücretsiz yararlanabileceksiniz. Google plus,blogger, youtube, googleplay gibi hizmetlere de rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *