Google Earth Harita
21 Nis, 2019 21:00 tarihinde eklendi

Google Earth Harita

Google Earth Harita

Google Earth harita özelliği ile tüm dünyanın harita görüntülerini tüm ayrıntıları ile görmenizi sağlar. Dünya ülkeleri içerisinde en çok merak ettiğiniz şehirleri cadde ve sokak ayrıntısı ile Google earth ile görüntüleyebilirsiniz. Dünya üzerinde bulunan dağlar, denizler, ovalar gibi tüm coğrafi alanları Google earth harita uydu görüntüleri ile en gerçek haliyle yansıtır. 3D özelliği ile dünya üzerinde bulunan her yeri 3 boyutlu olarak gezip görebilirsiniz. Canlı yayın özelliği ile dünya üzerinde belli bölgelere yerleştirilen kameralar ile canlı olarak izleyebilirsiniz. Her geçen gün gelişen ve yenilenen özellikleri ile Google earth i dünya üzerinde keyifli bir yolculuğa çıkmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Google Earth İndir

Google earth uygulamasını bilgisayarınızda kolayca açıp görüntüleyebilirsiniz.

Ancak mobil cihazlarınızda görüntüleyebilmek için Google earth indir özelliğinden yararlanarak programı indirmeniz gerekir.

Bunun için öncelikle Google hesabınızın açık olması gerekir. Google hesabınız yoksa önce bir Google hesabı açmalısınız. Android cihazlarda play store, IOS cihazlarda App store aracılığı ile Google earth uygulamasını indirebilirsiniz. Google earth indir 2016 uygulaması ile dünya üzerinde çok keyifli bir gezintiye çıkabilirsiniz. Google earth indir bedava özelliği ile uygulamayı ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Google earth indir gezginler için çok faydalı olacaktır. Zira gezdikleri yerleri önceden görüntülemek gezecekleri yerler için bir ön bilgi teşkil edecektir.

Google Earth Son Sürümünü İndirerek Yenilikleri Yakalayın

Google earth indir son sürüm özelliği ile en yeni özellikleri ile uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile her geçen gün yeni özellikleri ile kullanılmaya başlanan Google earth 3D özelliği, canlı yayın ayrıcalıkları gibi pek çok yeniliği kullanımınıza sunuyor. Bu nedenle en yeni sürümü indirerek Google earth yeniliklerini kullanabilirsiniz. Google earth indir Türkçe özelliği ile programı kendi dilinizde kullanabilirsiniz. Uygulamayı kendi dilinizde kullanarak dünyayı gezerken programında sunduğu bilgilerden faydalanabilir, çok daha kolay ve rahat kullanabilirsiniz. Google earth ayrıcalıklarından faydalanarak dünyayı keşfedip keyifli bir dünya turuna çıkabilirsiniz.

Google Earth Kullanımı

Google earth uygulamasını en iyi şekilde kullanabilmeniz için Google tüm kolaylıkları sağlamıştır. Ücretsiz bir program olduğundan hiçbir meblağ ödemeden kullanma şansınız vardır. Google earth indirmeden bak özelliği bilgisayar ortamında mümkün olmaktadır. Google Chrome ile Google earth uygulamasını masaüstünüzde açıp dünyayı gezmeye başlayabilirsiniz. Google earth indirmeden gezebilme özelliği ile zaman kaybetmeden Google’ın bu ücretsiz uygulamasından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle keşfetmeyi seven ve dünyayı merak eden insanlar için muhteşem özelliklere sahip bir uygulamadır. Belgesel izlemeyi seven insanlar için yeni doğal güzellikleri ve hayvanları izleme şansı sunar. Gezginler için gezip görecekleri yerleri önceden inceleyerek fikir edinmelerini sağlar. Google earth kullanmanın daha birçok avantajından tüm dünya insanları faydalanabilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *