Ücretsiz Blogger Temaları
16 Oca, 2019 15:18 tarihinde eklendi

Ücretsiz Blogger Temaları

Ücretsiz Blogger Temaları

Ücretsiz Blogger Temaları

Google tarafından kullanıcılara sunulan en eski ürünlerden biri Blogger hizmetidir. Gmail hesabınız ile herhangi bir ücret ödemeden Blogger kaydınızı yapabilir, kendinize blog sayfası oluşturabilirsiniz. Blogger tarafından ücretiz sunulan Free Blogger Templates temaları olsa da isterseniz SEO uyumlu, daha iyi ve mobil uyumlu olan başka Blogger temaları da kullanmanız mümkündür.

Blog sayfaları aracılığıyla çeşitli paylaşımlar yapan kullanıcılar zamanla farklı temalara ihtiyaç duyabiliyor. Kullanıcı sayısının artması ile tasarımcılar da yeni profesyonel kişiye özel ve genel Blogger temaları hazırlamıştır. Diziler için, yemek tarifleri için ve bunun gibi konularda uygun temaları tercih edebilirsiniz. İsterseniz ücretsiz Free Blogger Templates temalarını da seçebilirsiniz. Sizler için şık ve en iyi Blogger temalarını hazırladık. Bunlara göz atarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Kaliteli ve Ücretsiz Blogger Temaları

Hazırladığımız bu yazı dizisinde beğendiğiniz kaliteli ve ücretsiz Free Blogger Templates temalarını seçerek bloğunuzun görünümünü yenileyebilirsiniz.

Revoltify Blogger Teması

Bu Blogger teması Revoltify görünümü şık olduğu kadar, minimalist bir görünümdedir. Footer kısmında üç sütunlu yapısı, sağ kısımda sidebar bulunmaktadır. Bu bölümden sosyal medya hesaplarınıza bağlantı verebilirsiniz. Ayrıca buradaki bileşen ile sekmeli şekilde son yazılar ve yorumlar gösterilebilir. Ayrıca Blogger temasına reklamları kolay yerleştirmenizi sağlayan bileşenler de bulunmaktadır.

Dzine Blogger Teması

Bu Free Blogger Templates teması olan Dzine Blogger teması değişik alanlarda paylaşım yapanlar için ideal bir seçim olabilir. Mobil uyumlu olan ve SEO dostu olarak tanımlanan bu temanın hızı da oldukça iyi. Temada sosyal medya ikonları ve açılır menü de yer almaktadır. Benzer içerikler eklentisi, Facebook yorum sistemi, Breadcrumbs eklentisi bulunmaktadır.

Bolt Blogger Teması

Bu Blogger teması ücretsiz olarak magazin teması şeklinde sunulmuştur. Yeni nesil firma tanıtım sitelerini de andırdığını belirtelim. SEO dostu ve mobil uyumlu bir temadır. Sticky (Yapışkan) menü dışında farklı fonksiyonları bulunmaktadır. Temayı incelemeniz yararlı olacaktır.

MDFOSTRAP

Bu tema material design ilkeleri doğrultusunda geliştirilmiş ve şık bir görünüme sahiptir. Blogger sahiplerinin en fazla tercih edeceği temalardan biri olarak gösterilmektedir. İki sütunlu yapısı ile açılır menüsü temanın kullanışlı özelliklerindendir. Sidebar kısmında ise popüler yazılar ile kategoriler bileşenleri de şık bir tasarıma sahiptir.

Blogmag Blogger Teması

Bu Free Blogger Templates oldukça modern bir görünüme sahip ve pek çok site için uygun görünümdedir. İçerikleri sekmeli olarak göstermeniz için Widget ile sosyal medya hesaplarına bağlantı vereceğiniz oldukça şık ikonları ile temayı beğeneceğinizi umuyoruz. Ayrıca yazıların altında Twitter, Facebook, Google Plus ta yazılarınızı paylaşım yapabilirsiniz. İsterseniz temanın renklerini, fontlarını değiştirebilirsiniz. Ancak kullanıma sunulan renkleri oldukça şık durmaktadır.

Addiction Blogger Template

SEO açısından başarılı ve Addiction arama motoru dostu olan bu tema içinde sosyal medya paylaşım ikonları bulunmaktadır. Bilgisayar dışında mobil cihazlarda ve tabletlerde de kullanılabilir. Ücretsiz Blogger teması arayanların rağbet ettiği temaların içinde yer almaktadır.

Timeline Blogger Teması

Bu Blogger teması içeriklerinizi zaman çizelgesi bir anlamda zaman tüneli biçiminde gösterebileceğiniz özelliktedir. Kullanışlı olmasının yanında farklılığı ile de dikkat çekmektedir.

Loveria Blogspot Teması

Tasarımı ve renkleri ile göz dolduran, güzellik ve moda siteleri için çok uygun bir temadır. Özellikle kadınlara yönelik sitelerde kullanıma uygundur.

FlatMag

Bu ücretsiz Blogger teması magazin sitilinde olan ve pek şok siteye uygun bir temadır. Şablonun renk uyumu beğeneceğiniz tarzda olup sosyal medya ikonları gibi özelliklere de sahiptir.

Lycoris

Ana sayfası tek sütunlu tasarımda olan Lycoris temasında yazılara ve resimlere bağlantılar verilebilir. Fotoğraf galerileri için uygun bir tema olduğu söylenebilir. Blogger için fotoğraf teması arayanlar bunu değerlendirmelidir.

Masign

Free Blogger Templates temaları içinde oldukça başarılı bir temadır. Masign sade görünümlü, material design ilkeleri ile oluşturulmuş bir temadır. Sidebar kısmında yorumları ve yazıları sekmeli bileşen içinde gösterebilirsiniz. Header kısmında ise ikonlarla ulaşılabilecek menülerin de kullanışlı olduğunu belirtelim.

CoolMag

Blogger temaları içinde magazin stili olanlardan biri olan CoolMag beğeninizi kazanacaktır. Tercihinizi yapmadan önce bu temayı incelemelisiniz.

Easy Grid Blogger Teması

Mobil uyumlu olan bu Blogger teması haber ve dergi blogu, kişisel blog, fotoğraf blogu gibi amaçlarla kullanılabilir. Menüsü kolay açılır özellikte olup, ızgara biçiminde yayınların sıralanabileceği tam ekran genişliğine sahip bir temadır. Renk seçimi, tasarım ve efektler de ilginizi çekecektir.

N Night Blogger Teması

Dergi, haber ve magazin blogu seçimi yapacak olanların ilgisini çekebilecek olan bu Blogger teması mobil uyumlu olup, SEO dostudur. Şıklığı yanında sade bir görünümü vardır. Benzer yazılar eklentisi bulunmaktadır. Bunun yanında emoji ekleme olanağınız da var.

Braxton Blogger Teması

Kişisel blog ve moda blogu şeklinde kullanabileceğiniz Free Blogger Templates içinde yer alan bu tema mobil uyumludur. Sade ve şık bir görünümü vardır. Yazar hakkında eklentilerin olduğu, benzer yazıların bulunduğu teması ile beğeneceğiniz bir temadır.

Velocity Blogger Teması

Kişisel blog için seçim yapmayı düşünüyorsanız şık ve sade tasarımı ile tam size uygun bir temadır. Mobil uyumlu olan Velocity teması açılır üst menü, benzer yazılar eklentisi ve yazar hakkında eklentilere sahiptir.

Ripple Pro Blogger Teması

Free Blogger Templates temaları içinde sade ve uyumlu görünümü ile beğenilecek bir Blogger temasıdır. Şık görseli ile SEO dostu ve mobil uyumludur. Mause ile sürüklenen slider, benzer yazılar eklentisi, yapışkan üst menü, yazar hakkında eklentisi, Breadcrumbs eklentisi bulunmaktadır. Pek çok konu ile ilgili içerikleri paylaşabileceğiniz bu temayı çok beğeneceğinizi söyleyebiliriz.

İsimple Blogger Teması

Bu tema dergi, haber, magazin teması olarak ideal olup, isterseniz kişisel blog şeklinde kullanılabilir. Sade görünümlü ve mobil uyumludur. Hem benzer eklentiler hem de farklı eklentiler kısmı bulunmaktadır.

Nanopress Blogger Teması

Bu tema için başlı başına haber teması denilebilir. Mobil uyumlu olan temayı haber siteleri ve haber blogları kullanabilir. Şık bir görünüme sahip olup, çeşitli eklentileri ve özellikleri bulunmaktadır.

Angel Blogger Teması

Moda blogu için uygun bir tema arıyorsanız Angel teması tam size göre. Ayrıca kişisel blog olarak ta kullanılabilir. Mobil uyumlu olan temanın slider alanı da bulunmaktadır. Temada ayrıca pek çok eklenti ve özellik te vardır.

Simplify Blogger Teması

Haber blogu, moda blogu, kişisel blog, moda gibi bloglar için arayışınız varsa Simplify tam size göre bir temadır. Buna yeni nesil Blogger teması diyebiliriz. Yapışkan Sidebar, açılır menü gibi özellikleri de çok kullanışlıdır. SEO uyumlu olan tema aynı zamanda mobil uyumludur.

Newcon Blogger Teması

Free Blogger Templates içinde haber blogu olarak kullanabileceğiniz Newcon şık bir temadır. Ana sayfası kategorilere ayrılmıştır. SEO dostu ve mobil uyumlu bir temadır.

Bu harika tema teknoloji blogları için en uygun Blogger temaları arasında gösterilmektedir. SEO uyumlu ve mobil uyumlu olması da kullanışlılığını arttırmaktadır. Bu temayı teknoloji dışında başka bloglar için de uygun bulabilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler: Free Blogger Templates

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *