Premium Blogger Templates (Blogger Premium Temalar)
2 Ağu, 2019 17:07 tarihinde eklendi

Premium Blogger Templates (Blogger Premium Temalar)

Premium Blogger Templates (Blogger Premium Temalar)

Blog tasarımınız, okuyucuları çeken ilk noktadır. Blogspot temaları içerisinde birçok farklı ücretli ya da ücretsiz seçenekler bulunmaktadır. Genelde ilk kez blogger içerisinde yer alacak kullanılacak premium blogger templates yerine ücretsiz olanları seçerler. Bu yazı dizimiz içerisinde sizlere daha profesyonel çözümler getirebilecek bir premium blogger templates seçeneğinden bahsedeceğim.

Dex Premium Blogger Templates

8 farklı düzen içeren Dex teması, en iyi blogspot şablonlarından biri olarak bilinmektedir. Biraz para harcayarak mükemmel işler başarmak istiyorsanız, bu premium blogspot templatesi kullanabilirsiniz. The Blogger Theme Designer ile de entegre bir şekilde çalışabilen Dex teması; renk ve yazı tipi yönünden de özelleştirilebilmektedir. Bahsettiğimiz 8 farklı düzen; moda, seyahat, yaratıcı, fotoğrafçılık, kişisel blog ve portföy blog şablonlarının da içinde aldığı görsel şölene sahip oluşturulan düzenlerdir.

Bu temanın güncel fiyatı ise 24 dolardır. Bir kez satın alarak ömür boyu kullanma lisansına ve yukarıda saydığımız tüm özelliklere sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *