Google Messages Apk
28 May, 2019 13:20 tarihinde eklendi

Google Messages Apk

Google Messages Apk

Google Message Apk Google tarafından Android işletim sisteminde mobil cihazlarda kullanımı pratik ve modern bir tasarıma sahip olan SMS ev MMS gönderme uygulaması olarak kullanılır. Mesajlaşma uygulamaları mobil platformlarda oldukça popülerdir. Bu nedenle Google kendine ait bir SMS uygulamasını kullanıcılarına sunmuştur.

Mobil cihazlarda sık kullanılan, internet bağlantısı üzerinden mesajlaşma uygulamalarından daha farklı olan Google Message Apk klasik SMS, MMS gönderme uygulamasıdır. Bunu Android telefonlarda kullanılan standart mesajlaşma uygulamasının yerine kullanabilirsiniz. Üstelik bu mesajlaşma uygulamasının kullanımı da son derece kolaydır.

Google tarafından geliştirilen uygulama Material dizayn ile zenginleştirilmiş, hızlı çalışması ve az yer kaplaması ile tercih edilir bir uygulama haline gelmiştir. Mobil cihazınıza uygulamayı kurduğunuz zaman gelen mesajlarınızı uygulamaya aktarmanıza gerek kalmaz. Hemen uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Mesajları arşivlemek için sola ya da sağa kaydırabilirsiniz. Mesaj gönderen kişi adres listenizde değil ise sadece resmine dokunarak rehberinize ekleme yapabiliyorsunuz.

Google Message Apk uygulamasını Android telefonlarda klasik mesajlaşma uygulamasından aldığınız randımanı rahatlıkla alabilir, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Klasik SMS gönderme uygulamasına nazaran daha modern görünüme sahip olan aynı zamanda kullanımı daha kolay olan bu mesajlaşma uygulamasını seveceğinizi düşünüyoruz. Uygulamayı Android 4.1 ve üzerindeki sürümlerde kullanmak üzere ücretsiz olarak indirme olanağına sahipsiniz.

Google Message Apk Android cihazlarda kullanabilmek için varsayılan olarak bu uygulamayı ayarlamanız gerekir. İstediğiniz zaman bu kararınızdan vazgeçerek ayarlardan uygulamalara girerek Android Messages uygulamasını varsayılanı temizle üzerine tıklayarak kaldırabilirsiniz.

Reklam mesajlarını engelleme

Google Message Apk uygulamasında reklam SMS’lerini kalıcı şekilde engelleyebilirsiniz. Anlık mesajlaşma günümüzde oldukça rağbet görmektedir. Ancak hala SMS mesajlar da kullanılmaya devam ediliyor. Özellikle firmalar SMS mesajlarını farklı şekilde kullanmayı tercih edebiliyor. Bu bankacılı sektöründe oldukça yaygındır. Müşterilere kampanya yapmak, reklam mesajları iletmek için SMS tercih edilebiliyor. Müşterilerini haberdar etmek için SMS kullanan firmalar bazen kullanıcıları bıktırabiliyor. Bu aynı zamanda hizmeti kötüye kullanamaya kadar varabiliyor. İşte bu durumda Google Message Apk kullanıcıları reklam mesajlarını kalıcı olarak engelleyebiliyor.

Android telefonlarda SMS engellemenizi sağlayan bir servis vardır. Google Messenger denilen bu servisten reklam SMS mesajlarını engelleyebilirsiniz. Bu servisi akıllı telefonunuza indirdikten sonra hem SMS gönderen numarayı hem de SMS gönderen ismi engelleyebilirsiniz. Çünkü bazen firmalar farklı numaralardan SMS gönderebiliyor. Bu açıdan reklam mesajlarını firma bazında engellemek daha kalıcı çözüm sunmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra çalıştırın. Mesaj listeniz üzerinden hangi reklam mesajlarını engellemek

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *