Google Mağaza
23 May, 2019 21:04 tarihinde eklendi

Google Mağaza

Google Mağaza

Google Mağaza denildiğinde akla iki farklı platform gelmektedir. Bunlardan ilki Google Play Store bir diğeri de Google Chrome Web Mağazası’dır.

Bu yazımız içerisinde her iki platformu da inceleyeceğiz.

Google Play Store

Google Play Store, Google LLC tarafından ABD’de kurulan bir Google Mağazasıdır. Nerede olursanız olun önünüzde milyonlarca içerik olan Google Play Store üzerinden her Android cihazınız için çeşit çeşit uygulama bulabilirsiniz. Hem online hem de offline uygulamaların bulunduğu Google Mağazasında milyonlarca müthiş içerik ile tanışıp, farklı cihazlar üzerinden tek bir hesapta uygulamalara erişebilir ve en çok satan uygulamalara göz atabilirsiniz.

En yeni filmleri satın alıp ya da kiralayarak izleyebilir, çeşitli uygulamalar ile telefonunuzu iyileştirebilir, tasarımı değiştirebilir ve çeşitli türdeki oyunları oynayabilirsiniz.

Chrome Web Mağazası

Google Chrome’a özel tarzınızı oluşturabileceğiniz tamamen Google Chrome’a özel olan mağaza içerisinde binlerce temanın yanı sıra farklı uygulamalar ve eklentiler ile tarayıcınızı tamamen kendinize özel bir hale getirebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *