Google Haritalar Uygulaması
20 Oca, 2016 11:56 tarihinde eklendi

Google Haritalar Uygulaması

Google Haritalar Uygulaması

Cep telefonlarının ara yüzlerinde de bulunan Google haritalar uygulaması yön ve yer bulma konusunda çok güzel hizmetler veren muhteşem bir uygulamadır. Navigasyon sistemiyle cep haritanızda herhangi bir adresi bulamadığınız takdirde bu uygulamadan yararlanarak yönünüzü rahatça bulabilir ve yolunuzu kaybetme endişesinden kurtulabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeyi veya gitmek istediğiniz yeri en ince hatlarıyla gösteren uygulama sayesinde istediğiniz her yeri öğrenebilir ve yolunuzu şaşırmadan takip edebilirsiniz. Bir çok açıdan kolaylıklar sağlayan bu sistem size her açıdan büyük ölçüde yardımcı olabilmektedir.

Nerede Olursanız Olun Yönünüzü Doğru Bulursunuz

Google’ın verdiği bu hizmet sayesinde nerede olursanız olun yönünüzü kaybetme gibi bir sıkıntınız olmaz. Hiç bilmediğiniz bir yerde yolculuk yapıyor olabilirsiniz. Korkmanıza gerek kalmadan navigasyon hizmeti sayesinde istediğiniz yeri en ince hatlarına kadar görür ve nerede olduğunuzu görerek istikametini şaşırmadan doğru bir yol üzerinde gideceğiniz yere varırsınız. Bilmediğiniz bir yerde yolculuk yaptığınızda endişelenmenize gerek kalmadan Google’ın verdiği bu hizmet sayesinde rotanız şaşmaz.

Restourant, Cafelerin Gösterimini Sağlar

Yolda giderken konaklama ihtiyacı duyduğunuz zaman özellikle Google haritalar ile en yakın cafe ve restourantların yerleri telefonunuzda gösterilerek konaklamanıza yardımcı olunur. Konaklamak için yer aradığınızda kimseye sormanıza gerek kalmadan cep telefonunuzun harita hizmeti sayesinde istediğiniz yeri rahatça bulursunuz. En yakın konaklama yerlerini size gösteren bu uygulama ile yolda mola vereceğiniz en uygun yeri seçebilirsiniz.

En Uygun Benzin İstasyonu

En ucuz benzin istasyonunu derdinize de çözüm bulan haritalar uygulaması sayesinde bulunduğunuz yerdeki benzin fiyatlarını adresleriyle birlikte sıralayarak en uygun fiyat benzin alımınızda yardımcı olur. Böylece en çok daha ucuza benzininizi alarak yolunuza devam edersiniz. Bu açıdan da sizi memnun eden harita uygulaması ile bütçenizin korunmasına yardımcı olunarak keyfiniz yerine gelmiş olur.

Google Haritalarla Yolda Kalma Derdi Yok

Nerede olursanız olun adresinizi şaşırmadan bulmanız için Google haritalar sistemi ile yolda kalma derdinize son. İstediğiniz yerde istediğiniz yeri rahatça bulmanızı sağlayarak sokak sokak tek her yeri net olarak gösteren haritalar size adres bulma konusunda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Google’ın verdiği bu hizmet ile dünyanın neresinde olursanız olun sıkıntı çekmezsiniz.

Haritanız Yoksa İndirin

Eğer cebinizde bu uygulama yoksa hemen Google’dan bu uygulamayı cebinize indirmenizi tavsiye ederiz. Her açıdan büyük kolaylıklar sağlayan uygulama ile yer, yön derdi olmadan istediğiniz adresi rahatça bulabilir ve rotanızı şaşırmadan gitmenizi sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *