Google Earth Pro
23 Nis, 2019 21:41 tarihinde eklendi

Google Earth Pro

Google Earth Pro

Google Earth Pro Özellikleri Nelerdir

Google earthın yeni sürümü olan Google earth pro üstün özelliklere sahip bir yazılımdır. Yeni uygulamayı ilk açtığınızda dünya 3 boyutlu bir küre olarak görünüyor. Adeta dünyayı elinizde tutuyormuş gibi döndürebiliyor, istediğiniz noktada durdurup yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyorsunuz. İstediğiniz ülkede şehir ve sokakları 3 boyutlu olarak gezebiliyorsunuz. Binaları 3 boyutlu görüp aralarında dolaşabiliyorsunuz. Dağları ve ormanları gezip okyanusa dalabiliyorsunuz. Bu muhteşem özelliklerden faydalanarak dünyayı keşfedesiniz. Keyifli bir dünya yolculuğuna çıkmak için Google earth pro indir seçeneği ile uygulamayı bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Veya den kullanma seçeneği ile bilgisayarınızda anında görüntüleyerek gezmeye başlayabilirsiniz. Google Earth’ın yeni uygulaması pro ilk yayınlandığında ücretli bir uygulama iken günümüzde ücretsiz olarak kullanılabilen bir programdır.

Google Earth Son Sürüm İle Dünyayı Keşfedin

Google earth uzun yıllardır kullanılan bir yazılımdır. Teknolojinin gelişmesi ile yenilenen ve yeni özellikler ile kullanıma sunulan program her geçen gün üstün özellikler ile kullanıcısı ile buluşuyor. Google earth son sürüm özellikleri büyüleyici bir dünya turu şansı sunuyor. Tüm görüntülerin 3D özelliği ile 3 boyutlu olarak görüntülenebilmesi keyifli bir gezinti imkânı sağlıyor. Program ile dünyayı evinize getiren uygulama ülkeleri, şehirleri, sokakları, binaları ve doğa güzelliklerini en gerçekçi görüntüsü ile sunuyor. Google earth son sürüm indir seçeneği ile bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirerek faydalanabilirsiniz. Ya da indirmeden kullanma seçeneği ile bilgisayarınızda Google Chrome ile doğrudan görüntüleme şansı yakalayabilirsiniz.

Google Earth Türkiye

Google earth tüm dünyada kullanılan bir Google yazılımıdır. Tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de kullanıma girmiştir. Google earth Türkiye uygulamasının dili Türkçe olarak ayarlanarak kendi dilinizde kullanma imkânı sağlıyor. Google earth Türkçe indir özelliği de bulunan programı Türkçe olarak indirerek ayarlar ile vakit kaybetmeden direk kendi diliniz ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Google earth uygulamasında Türkiye’yi tüm şehirleri ve doğal güzellikleri ile gezip görebilirsiniz. Google’ın yıllardır süren sokak çekimleri uygulamasında Türkiye’nin her yerini sokak sokak görüntüleyebilirsiniz. Hatta kendi yaşadığınız şehri, cadde veya sokağınızı ve evinizi görüntüleyebilirsiniz. Google earth Türkçe dil ile sunduğu kolay kullanım imkânı ile her yeri keyifle gezebilmenizi sağlıyor.

Google Earth Kullanımı

Google earth tüm dünya insanlarının kullanımı için Google tarafından ücretsiz olarak sunulan bir uygulamadır. Google earth ücretsiz indir özelliği ile programı indirebilirsiniz. Mobil cihazlarda indirmek zorunlu olduğu halde bilgisayarınızda indirmeden de kullanma şansı sunuyor. Google earth tamindir özelliği ile cep telefonunuza indireceğiniz uygulamayı her yerde açıp kullanma olanağı elde edebilirsiniz. Dünya üzerinde herhangi bir yere gezmeye gittiğinizde Google earth size gezip göreceğiniz yerleri bulmanızda ve fikir sahibi olmanızda çok yardımcı olacaktır. Ya da merak ettiğiniz tüm dünya ülkelerini anında görüntüleyip dokunarak gezebilmenizi sağlar.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *