Google Apps İndir
30 Mar, 2019 17:50 tarihinde eklendi

Google Apps İndir

Google Apps İndir

Google Apps İndir Google hizmetlerinin birçoğundan kendi alan adınızı kullanarak yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yani www.sirketinizinadi.com gibi alan adınızla hizmetlerden yararlanma olanağına kavuşabilirsiniz. Google Apps cihazınız ile istediğiniz yerden bağlantı sağlayarak çalışmanızı sağlayan bulut tabanlı verimlilik paketidir. Çalışmanızı kendiniz ve çalışanlarınız kullanabilir.

Google Apps İndir ve Google tarafından sunulan Google Takvim, Gmail, Google Docs, Google Talk gibi pek çok servisten yararlanın. Bu hizmet daha çok kurumsal kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Google Apps hizmeti aldığınızda alan adınıza ait olan takvim, e posta, ortak çalışma alanı gibi bazı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Google Apps kurulumu ile olsun kullanımı ve yönetimi ile olsun son derece kolay bir uygulamadır. Çalışmalarınızı daha etkili yapmanıza, önemli konulara daha iyi odaklanmanıza yardımcı olur. Google Apps İndir bu hizmetlerin hepsinden faydalan.

Google Apps İle Yapılabilecekler

Bu uygulamaya şirketinizde çalışan tüm kişileri ağ olarak ekleyebilirsiniz.  Ayrıca kişilere uygulamada görev atayabilirsiniz.

Google Apps ile yeni projeler oluşturmanız, kişilere görev atamanız ve görevlerin bitiş süresini belirlemeniz mümkündür.

Şirket çalışanları herhangi bir bilgisayardan verilere rahatlıkla erişebilir.

Ayrıca Google Apps üzerinde oluşturulan içeriklerin kimler tarafından görüleceği ya da görülemeyeceği hakkında karar verici olursunuz.

Bu uygulama şirketinizin verilerinin güvenliğini sağlayacak iyi bir alt yapı sunmaktadır.

Şirketinizde Google tarafından sunulan hizmetler ile e posta alt yapısı sayesinde önemli bir kademe atlayabilirsiniz.

Google Apps Nedir

Google Apps yani Google Applications ile kendiniz için ya da kullanıcılarınız için Google hizmetlerini kullandırarak iletişimi daha koordineli yapmayı, çalışmalara hız kazandırabilirsiniz. Google Apps İndir Google hizmetlerinin pek çoğundan yararlanma hakkı kazan. Kayıt olmak için https://www.google.com/a/ linkini kullanabilirsiniz.

Google Apps Ne İşinize Yarayacak

Uygulamaların kullanılması sayesinde işletmenizde mali tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca abonelerinizi de Google hizmetlerinden faydalandırırsınız. Bunun için bir program kurmanıza, kullanmanıza gerek olmadığından teknik bilginiz bile olmasa çalışmaya hemen başlayabilirsiniz.

Gmail ile hem kişisel e postanızı hem de şirket çalışanlarınızın e postalarının boyutunu arttırma olanağına kavuşuyorsunuz. Bu şekilde dosyaları silmenize gerek kalmayacak.

Standart Google Apps İndir herhangi bir ücret ödemeden, istediğiniz hesap sayısında kullanıma başlayabilirsiniz. Ancak standart sürümde Google hizmetlerinin hepsinden yararlanamazsınız. Yararlanamadığınız hizmetler Google Apps içinde bulunan hizmetler değildir. Bunlar 7/24 telefon desteği gibi sağlanan servis hizmetlerini içerir. Bu sürümden herkes faydalanabilir.

İşletme sürümü için Google Apps İndir ve standart sürümde olmayan özellikleri kullanmaya başla. Ancak bu sürümü kullanmak için belli bir kullanım ücreti ödemek durumundasınız.

Eğitim sürümünden ise sadece eğitim kurumları ve okullar faydalanabilir.

Google Apps sürümlerini karşılaştırmak isteyenler http://www.google.com/a/help/intl/tr/admins/editions_spe.html linkini kullanabilir.

Google Apps İndir bu aşamadan sonra uygulamaları kullanabilmek için bir domain sahibi olmalısınız. Domain sahibi iseniz adınızı girmeniz gerekir. Etki alanı yani domain sahibi olanalar yönetici sıfatındadır.

Domain sahibi değil iseniz “etki alanının üyesiyim” seçeneğini kullanarak devam etmelisiniz. Kullanıcı olanlar kayıt olduktan sonra bu seçenekten devam etmelidir.

Etki alanı sahipleri alan adını girerek devam etmelidir. Devamında sizin ve işletmenizin bilgileri talep edilecektir. Formdaki bilgilerin hepsinin doğru girilmesi gerekir.

Daha sonra Google hizmetlerini sunabilmek için DNS ayarlarınıza bazı kayıtlar girmenizi isteyecektir. Bunun doğru yapılmaması halinde uygulamalardan istediğiniz randımanda yararlanamazsınız.

Bundan sonra yönlendirmeleri takip ederek kendinize ait olan yönetici sayfasına gelirsiniz. Google burada alan adını doğrulamanızı talep eder.

Google Apps içinde kullanıcılarınız için Google Apps tarafından sunulan e posta uygulamasını kullanmanız mümkündür. Gmail özelliklerini taşıyan bu e posta servisi de ücretsizdir. Google Apps İndir ve hizmetlerden hemen yararlanmaya başla.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *