Google Analytics İndir
24 Eyl, 2014 23:23 tarihinde eklendi

Google Analytics İndir

Google Analytics İndir

Google Analytics İndir, Google Analytics nerden indirebilirim, Google Analytics mobil cihaz indirme linkleri. Web sitenizin verilerini her zaman takip etmek her web sitesi sahibinin isteyeceği en doğal şeylerin arasında yer alıyor. Peki, normal bir sayaç ile bulunduğunuz her yerden web sitenize dair istatistikleri elde edebiliyor musunuz? Bu soruya cevabınız muhtemelen hayır olacaktır. O zaman en gelişmiş ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş olan Google Analytics indirerek sizler de kısa süre içerisinde mobil cihazlarınız veya tabletlerinizden web sitenize dair istatistikleri grafiksel ve rakamsal veriler ile takip edebilirsiniz. Hatta web sitenizin trafiği çok yüksek ise Google Analytics’in size sunduğu gerçek zamanlı istatistikler ile bile verilerinizi en hızlı şekilde elde edebilirsiniz. Peki, Google Analytics hangi platforma sahip olan cihazlar için indirilebilir?

Android cihazlar için Google Analytics indir

Mevcut Google Analytics hesabınıza dair en güncel verileri elde etmek istiyorsanız Android için hazırlanan Google Analytics uygulamasını Google Play üzerinden Android cihazlarınız için indirebilirsiniz. Böylece bulunduğunuz her yerden istatistik kontrollerinizi de elinizin altında tutmuş olursunuz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.giant&hl=tr Android cihazınıza Google Analytics’i indirmek için tıklayınız.

iPhone ve iPad için Google Analytics indir

Google’ın en popüler ve en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan Google Analytics geçtiğimiz sene içerisinde iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için de çıkartıldı. Siz de artık iOS cihazlarınızda resmi uygulamayı kullanarak basit ve sade ara yüz ile anında istatistiklere ulaşabilirsiniz. https://itunes.apple.com/us/app/google-analytics/id881599038?mt=8 adresinden iPhone ve iPad için Google Analytics’i indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *