Google Allo Kullanmadınız Mı?
1 Eki, 2017 21:52 tarihinde eklendi

Google Allo Kullanmadınız Mı?

Google Allo Kullanmadınız Mı?

Google’ın bütün sosyal medyalarda olduğu gibi popüler programlar veya web sitelerine bünyesine katmak için satın alıyor başaramadığı zaman da alternatifini kendi üretiyor ki pazara ortak olabilsin. Yani Whatsapp’a yeni rakibi var, zaten ilk çıktığı andan beri Whatsapp’ın alternatifi olarak ilan edilen uygulaması Google Allo karşımızda bu yazımızda kısaca Google Allo hakkında merak edilenleri paylaşacağız.

En çok kullanılan uygulama ve web sitelerine sahip arama motoru devi Google, teknoloji konusundaki yatırımlarına devam etmekten geri kalmıyor. Multimedia mesajlaşma uygulaması Google Allo ile daha çok şey söyleyip, daha çok şey yapabilirsiniz. Büyüklüğü ayarlanabilir çıkartmalar, doodle’lar, kocaman emojiler ve gelişmiş birçok yeni eklentisi ile yazdıklarınızla kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz artık. Allo, yanında Google Asistan’ın ön izleme sürümünü de getiriyor. Asistan yardımı ile randevu ve seyahat planlarınızda Allo üzerinden düzenleyebiliyorsunuz. Sorunsuz kullanıcı deneyimini günlük kullanımda çokça tercih edilen mobil uygulamalara taşımak isteyen Google, iki yıl önce Facebook’un satın aldığı Whatsapp’a rakip olacak bir uygulama olan Google Allo’yu Play Store’da kullanıma açtı.

Google Allo Nedir?

Öğrenebilen yapısıyla anlık mesajlaşmaları daha eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan Allo, Whatsapp’a göre daha farklı özellikler barındıran akıllı mesajlaşma yazılımıdır. Yüksek multimedya desteği ile eski telefonlarda sıkıcı hale gelen mesajlaşmayı artık bir alışkanlık haline getirecek bir yazılım olmuş.

Google Allo Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki linkleri Google Allo programına daha hızlı ulaşmanız için ekledik ilk sırada Android sürümünü indirebilirsiniz hemen altında iOS sürümünü indirip akıllı telefonlarınıza yükleyebildiğiniz gibi bilgisayarınız üzerinden bağlanmak için ise en alttaki kutucuğu tıklayın şimdiden hayırı olsun.

google indir

apple indir

web indir

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *