Google + Giriş
24 Eyl, 2014 1:43 tarihinde eklendi

Google + Giriş

Google + Giriş

Google+deyince Google ve artıları akla gelmelidir. Söz konusu “+” Gmail, YouTube ve Blogger gibi diğer Google hizmetlerine eklenmiş diğer sosyal ağ özellikleridir. Google+, fotoğraflar, müzik ve video paylaşımı, görüntülü sohbet gibi herkes tarafından sevilen sosyal medya paylaşımlarını çevrenizdeki diğer insanlarla kullanmanızı sağlar. Google+ amacı kullanıcı nasıl bir istekte bulunursa o hizmeti sağlamaya çalışır.

İnsanların hayatının hemen her alanı sosyal paylaşım sitelerine de yansır. Giderek yalnızlaşan bir toplum olma yolundayız. Bu anlamda insanların oturdukları yerden diğer bireylerle iletişimde olmasına olanak sağlayan bir platform olmuştur Google+ .Burada üyeler sohbet eder, fotoğraf veya video paylaşır, haberleşme amacıyla kullanır, birbirlerine önerilerde bulunur ve daha pek çok hizmeti ücretsiz bir şekilde alabilir.

Google+’ı kullanmak için gerekli olan ilk şey bir Gmail adresi almak.Şimdilik davetiye yöntemi ile çalışan Google+ yakın bir gelecekte bu yöntemi sonlandıracak ve daha kolay bir ulaşım sağlayacaktır.

Google+ milyonlarca kullanıcının hayatında önemli bir iletişim aracı olma özelliğini koruyor her an dünyanın her yerinden güncellemeler alarak sosyal medyanın geniş bir bölümünü kapsamış bulunuyor.

Seçici ve kaliteli bir sosyal platform arayışı içinde olanlar için gayet kullanışlı olan Google+ ile Facebook’taki gereksiz paylaşımların önüne geçmiş bana göre. İleride de yeni birçok özelliklerle ciddi anlamda temizlenmiş ve seçkin bir platform olacağı inancındayım.

En ekonomik google plus beğeni ücretleri ile SadeceOn sizin için en tecrübeli ve profesyonel hizmet veren kişileri bir araya getiriyor. Dilerseniz google plus hesabınıza takipçi alarak hesabınızı daha fazla insana ulaştırabilir, dilerseniz de google plus beğeni hizmetlerinden faydalanarak paylaşımlarınızın etkisini arttırabilirsiniz. Sadece 10 liradan başlayan fiyatlarla kaliteli hizmet almanın tadını çıkarın.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. Yusuf YILDIRIM

    Google Plus ile ilgili sayfanızda backlink çalışması yapmak istiyoruz. Detaylar için lütfen iletişime geçin.

    • access_time 1 Eki 2017, 14:27
    • Cevapla