Gmail Yaratmak
14 Mar, 2019 4:07 tarihinde eklendi

Gmail Yaratmak

Gmail Yaratmak

Gmail yaratmak

gmail yaratmak yani yeni bir gmail hesabı oluşturmak isteyenler bunu kısa bir işlemle gerçekleştirebilir. Google kullanıcılarına her türlü kolaylığı sunmayı ilke edinmiştir. Gmail e posta hizmeti ile dünyada milyonlarca kullanıcıya ulaşmaktadır. Bu nedenle Gmail kullanıcılarının sayısı hızla artmaktadır. Hatta kullanıcılar yeni bir gmail yarat, gmail yaratmak için çok hevesli olurlar. gmail yeni hesap açmak isteyenler bunu Google klasörlerinde bulunan Gmail sekmesinden yapabilirler.

gmail yeni hesap yaratmak

gmail yaratmak için uygulamalar sayfasından Google klasörleri içinde bulunan Gmail kısmına giriş yapın. Yeni gmail yarat için “Yeni” sekmesine tıklamanız yeterlidir. Google hesabınız zaten var ise “Hesabım var” sekmesine tıklayabilirsiniz. gmail yeni adres oluşturmak için bu alana isminizi girin. Yeni e posta adresi yaratmak için de bir kullanıcı adı belirleyiniz. Girdiğiniz kullanıcı adının uygun olmaması halinde yani daha önceden bir başkası tarafından alınmış olması durumunda yeni bir kullanıcı adı seçimi için size önerilen listeye de bakabilirsiniz.

Daha sonra yapmanız gereken bir şifre oluşturmaktır. Şifrenizi oluşturduktan sonra daha sonradan olası aksiliklere karşı şifre oluşturma seçeneklerinizi belirlemenizi tavsiye ederiz. Şifrenizi unuttuğunuz zaman bu tercihleriniz size çok yardımcı olacaktır. Bunu hemen yapmak istemiyorsanız “Şimdi değil” seçeneğini de seçebilir, bu tercihleri daha sonra yapabilirsiniz.

gmail yap işlemleriniz bunlarla tamamlanmış oluyor. Şimdi yapmanız gereken Google servis ayarlarını yaptıktan sonra “Kabul ediyorum” seçeneğini tıklamak ve gmail yeni hesap oluşturma işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Doğrulama aşamasında size resimle gösterilen yazıyı sembolü girmeniz gerekecek.

Bu aşamada uygulama Google+ uygulamasına yükseltme isteyip istemediğinizi de soracaktır. Bunu hemen yapmak için “Şimdi başlat” seçeneğine tıklamanız gerekecek. Bu işlemi daha sonra yapmak isterseniz daha sonraya bırakmanız da mümkündür. Otomatik olarak sistem kurulumu yapınca Gmail sayfasını görebilirsiniz.

Yeni bir gmail yaratmak bu kadar kolay oluyor. Yeni gmail adresinizde istediğiniz değişikliği yapabilir, hesabınızı kişiselleştirebilirsiniz. İsterseniz gmail whatsapp özelliği ile whatsapp üzerinden gelen mesajlarınızı da saklayabilirsiniz. Yeni bir e posta adresi olarak gmail yap bütün özelliklerini istediğiniz gibi kullanın.

 

 

Anahtar Kelimeler: gmail whatsapp, gmail yap, gmail yarat, gmail yaratmak, gmail yeni

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *