Gmail Olmadan Google Hesabı Nasıl Açılır?
3 Kas, 2018 20:50 tarihinde eklendi

Gmail Olmadan Google Hesabı Nasıl Açılır?

Gmail Olmadan Google Hesabı Nasıl Açılır?

Google, başka bir Google hesabı oluşturmanız gerektiğinde, Gmail her zaman dahil edilmişti. Bu, birkaç Google hesabına ihtiyacınız varsa, birkaç Gmail e-posta hesabını da hesaba katacaksınız demektir! Ancak, şimdi başka bir yeni Gmail hesabına kaydolmak zorunda kalmadan bir Google hesabına kaydolmanın bir yolu var.

Gmail Olmadan Web Sitesini Açın

Yeni bir web tarayıcı sekmesini veya penceresini açın ve accounts.google.com/SignUpWithoutGmail adresine gidin. Bir Gmail hesabı olmadan kaydolmak için, hesapla ilişkilendirilecek geçerli bir e-posta adresi girmeniz gerekecektir. Bir mobil cihazdan kayıt olmak aynı adımları takip edecektir.

Formu Doldur

Bir hesap oluşturmak için tüm alanları doldurmanız gerekecektir. Bu alanlar Ad & Soyadı, Geçerli E-posta, Şifre ve Onay, Cinsiyet, Yaş, Telefon numarası ve CAPTCHA’dır.

İnsan Olduğunuzu Doğrulayın

Son adım, otomatik bir bot değil, bir insan olduğunuzu doğrulamaktır. Telefonunuzdan doğrulama yapabilmeniz için kontrol edebileceğiniz bir onay kutusu vardır. Telefon doğrulama size içinde bir kod içeren özel bir metin mesajı gönderir. Metin mesajını telefonunuzda açın ve istendiğinde ekranda verilen kutuya kodu girin.

Şartlara Katılıyorum

Formun altında doğru yerin seçildiğinden emin olun. Bunun altında Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikasını kabul etmek için onay kutusunu işaretleyin. Formu göndermek için mavi “Sonraki adım” düğmesini tıklayın.

E-Postanı Kontrol Et

Mevcut bir e-posta hesabını kullandığınız için, onun size ait olduğunu onaylamanız gerekir. Yeni Google hesabınıza kaydolmak için kullandığınız e-posta adresini kontrol edin.

E-Postayı Açın

Gelen kutunuzda “Google E-posta Doğrulaması” konu satırında bir e-posta görmelisiniz. E-postayı açmak için bunu tıklayın.

E-Posta Adresini Doğrulayın

E-posta adresinizi doğrulamak ve kayıt işleminizi tamamlamak için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterlidir. Mavi bir bağlantı görmelisiniz. Bunu tıklayın veya kopyalayıp tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın ve Enter’a basın. “Google Hesabı oluşturduğunuz için teşekkürler” yazan yeni bir tarayıcı penceresi açılmalıdır. YouTube’daki kanallara abone olmak, ücretsiz görüntülü sohbet yapmak, haritalar’da favori yerleri kaydetmek ve çok daha fazlasını kullanmak için kullanın. ”Ayrıca, hemen altında mavi bir“ Başlangıç ”düğmesi de olmalıdır. Bunu tıklayın ve verilen talimatları izleyin.

Yeni Google Hesabınızda Oturum Açın

Kaydolduktan sonra, her şey normalde olduğu gibi çalışmalıdır. Sağladığınız e-posta adresini ve şifreyi kullanarak hesabınızda oturum açın ve normal Google hizmet sayfalarını normal şekilde ziyaret edin. Yaptığın gibi, her şey sorunsuz olmalı. Gmail adresiniz olmadan yeni Google hesabınızın tadını çıkarın!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *