Google E-posta Adresi Açma
18 Nis, 2019 22:31 tarihinde eklendi

Google E-posta Adresi Açma

Google E-posta Adresi Açma

Google e Posta Kontrol Etme

Google’ın e posta hizmeti olan Gmail, çağımız teknolojisi internet ortamında iletişimi sağlayan en önemli araçlardan biridir. İletişimde olduğunuz kişiler ile bilgi, fotoğraf, video gibi istediğiniz her şeyi paylaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Gmail ile internet ortamında iletiler alabilir veya gönderebilirsiniz.

Özel iletiler, işyeri iletileri, iletişime geçmeye çalıştığınız herhangi bir alanda yazılı iletişim aracı olarak kullanırsınız. Google e posta kullandığınızda Google’ın tüm hizmetlerinden çok rahat ve kolay bir şekilde faydalanma şansına da sahip olursunuz. Gmail hesabınız ile Google hesabı açarak Google hizmetlerinden yararlanırsınız. Bilgisayarınızda veya cep telefonunuzda Google’ın sunduğu uygulamaları kullanabilmeniz için Google hesabınız olması gerekiyor. Hesap açmadan uygulamaları indiremez, açamaz ve kullanamazsınız. Bu nedenle dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google’ın sayısız hizmetlerini kullanabilmek için Gmail hesabınız olması gerekir.

Google e Posta Adresi Aç

Google e posta adresi almak için birkaç adımda kısa bir işlem yapmanız gerekir.

Dakikalar içerisinde yeni bir hesap açarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Google arama motoruna Google e posta adresi aç diye yazdığınızda karşınıza çıkan Google sayfası sizi yönlendirmeye başlar.

Hesap oluşturun yazan sekmeye tıkladığınızda karşınızda Google hesap oluşturma sayfası açılacaktır. Google e posta al işleminde açılan sayfadaki ad, soyadı, belirlemek istediğiniz e posta adresi kullanıcı adı, 8 veya daha fazla harf, rakam ve sembolden oluşan şifre yazmanız istenecektir. Bu bilgilerinizi yazdıktan sonra ileri sekmesine tıklayın.

Yeni açılan sayfada güvenliğiniz için telefon numaranız, kurtarma e postası, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz yazılacaktır. Bu bilgilerinizi de yazdıktan sonra ileri sekmesine tıklayın telefon numaranızı doğrulamanız gereken bir sayfa açılır.

Telefonunuza gelen kodu yazarak numaranızı doğrulayıp ileri dediğinizde Google kullanım şartları yazılı bir metin karşınıza çıkar. Kabul ediyorum sekmesine tıklayın. Google e posta al işleminiz tamamlanmıştır. Kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google e Posta Giriş

Google e posta adresinize giriş yaparak kullanmaya başlamak için kullanıcı adı ve şifrenizi yazmanız yeterli olur. Kullanıcı adınız Google e posta alırken belirlediğiniz @gmail şeklinde biten adresinizdir. Şifrenizi hatırlamıyorsanız kurtarma e posta adresinize veya telefonunuza yeni şifre kodu isteyebilirsiniz. Böylece Google e posta giriş işleminizi yapabilirsiniz.

Google e Posta Hesabı Açma Avantajları

Google e posta hesabı açma size birçok ayrıcalık sunar. Diğer e posta uygulamalarına göre çok daha kullanışlı bir arayüze sahip olan Google e posta sistemi ile daha hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Örneğin aynı anda ileti yazarken gelen kutunuz açık kalır ve iletilerinizi kontrol ederken yeni ileti oluşturabilirsiniz. Google e posta kaydol seçeneği ile sahip olduğunuz hesabınız ile hızlı işlemler yapmanın yanı sıra güvenli bir hizmet alırsınız. Çok güçlü güvenlik korumasına sahip olan Google e posta hesabınız ile paylaşımlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *