Gmail Notifier Pro
3 Şub, 2016 5:02 tarihinde eklendi

Gmail Notifier Pro

Gmail Notifier Pro

Gmail Notifier Pro e-postalarınızı takip etmek için geliştirilmiş, yeni alınan e-postalar ve ekran bildirimleri için birden fazla hesap kontrol edebildiğiniz Windows taban küçük ama kullanışlı bir uygulamadır. Bir çok ücretsiz e-posta servisini destekler hotmail, yahoo, gmail vb aynı anda birden fazla e-posta adresinize kolayca bakmanıza imkan tanır. Tüm Google servislerini, rss ve atom vb teknolojileri destekler. Bu küçük ama faydalı uygulamayı indirmek için http://www.gmailnotifier.se/download.php bağlantısını takip ederek programın orjinal indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Gmail ve Google Apps entegrasyonu yanı sıra, Gmail Notifier Pro aynı zamanda herhangi bir e-posta hizmeti, en popüler takvim hizmetleri, sosyal ağlar, belge ve haber kaynaklarına yönelik destek sunmaktadır. Bütün bu kaynaklardan gelen mesajları yönetilebilir ve yeni mesajların bildirimlerini Windows masaüstünde görüntüleyebilirsiniz.

Kurulum programı nsis kullanılarak hazırlanmış olan bu yazılım ayrıca şimdiye kadar gördüğüm en karizmatik Hakkında bilgisi tasarımına sahip programdır. Firefox,Chrome gibi web servis görüntüleyicilerde extensioni olarak kullanılabilen, klas bir programcıktır. Genel özelliklerine gelecek olur isek ;

 • Yeni posta, Google Apps da dahil olmak üzere birden fazla Gmail hesapları kontrol edebilirsiniz.
 • Atom ve IMAP protokollerini destekler.
 • Gmail Notifier Pro, Gmail bildirim düzenleme,özelleştirilebilir temalar ve bireysel hesap ayarlarınızı destekler.
 • Okuma, yazma, cevap, önizleme ve okundu olarak işareti kaydetmek ve web tarayıcısı olmadan postalarınızı silmenize yarıyacaktır.
 • Google rehberinizi destekler.
 • Google Takvim hesapları ile gam entegrasyon
 • Google News haber bildirimleri alır.
 • RSS / Atom sahip herhangi bir haber kaynağından bildirimleri alır.
 • Posta ve ekran bildirimleri denetlemek için zaman ayarı yapabilirsiniz.
 • Gmail Notifier Pro herhangi bir kurulum yapmadan bir USB stick çalıştırabilirsiniz.
 • Otomatik güncelleştirmeler destekler. Yeni bir sürümü indirilebilir ve tek bir tıklama ile kurabilirsiniz.
 • Hesabınızın güvenliğine çok önem verir ve şifreli bağlantılar kullanılır.
 • Virüs, spyware ve adware programları ücretsiz gelmektedir.
 • Demo kullanıcılı programlar 2 adet Gmail hesabı ile sınırlıdır.

Yapılandırma şablonları varsayılan olarak kullanılabilir ayrıca özel ayarları tanımlamak için de kullanılabilir. Yapılandırma şablonu eklemek için MSI paketini özelleştirmeniz gerekmektedir ki bunun içinde özel bir araç bulunmaktadır. Yeni sürümde gelen bir değişikli ise ayarların saklandığı varsayılan konum, kullanıcı isteğine göre gezici klasör ayarlanabilmekte ve depolamak için de kullanılır.

Gmail Notifier Pro Nasıl Kullanılır ?

Gmail Notifier Pro Gmail Hesap Eklemek

Öncelikle http://www.gmailnotifier.se/download.php adresine girerek windows uyumlu Gmail Notifier Pro yazılımı indiriyoruz ve kuruluma başlıyoruz. Kurulumdan sonra programı çalıştırıyoruz ve aşağıdaki gibi bir ekran çıkacak karşımıza.

Gmail Notifier Pro

Bu ekrandan dil ve program görünüm ayarlarını seçtikten sonra Tamam basıyoruz ve programımız açılıyor.

Gmail Notifier Pro 1

Açılan program ekranın hesap eklemek gayet basit bu işlemi yapmak için Hesapları Yönet butonuna basın resimde kırmız kutu içine aldık.

Gmail Notifier Pro 2

Açılan pencerede altta Ekle yazan yere tıklıyoruz. Aşağıdaki resimde gözüktüğü gibi çok sayıda servis ekleme şansı bulmaktayız. Biz bu sürüm demo olduğu için sadece 2 adet hesap ekleyebiliyoruz bu yüzden bir gmail hesabı denemesi yaptık.

Gmail Notifier Pro 3

Yukardaki seçeneklerden birini seçtikten sonra hesap bilgilerimizi girme sayfasına geldik Tanım kısmında hesabımıza bir takma ad verdikten sonra e-posta adresimi yazıp şifremizi yazıp Tamam tıklıyoruz.

Gmail Notifier Pro 4

Artık eklediğimiz e-posta adresi üzeriden Gmail Notifier Pro kullanarak posta alıp gönderebileceğiz. Çok işlevsel olan bu program yardımı ile takvim ayarlarınızı,e-postalarınızı ve en önemlisi vaktinizi en iyi şekilde kullanacaksınız. Yaşadığınız sorunu lütfen konu altında yorum kısmından paylaşın.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *