Gmail Kaydol (Gmail Hesap Aç)
27 Şub, 2019 2:38 tarihinde eklendi

Gmail Kaydol (Gmail Hesap Aç)

Gmail Kaydol (Gmail Hesap Aç)

Gmail kaydol hesap aç

Google tarafından bireysel ve kurumsal kullanıcılara yönelik verilen web posta hizmeti Gmail her geçen kendini geliştirmektedir. Kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan bu hizmet için gmail kaydol hesap aç ve elektronik postalarınızı hemen gönderebilir ve alabilirsiniz. Google tarafından ücretsiz sunulan Gmail mail sistemi tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan bir hizmettir. Ayrıca gmail üzerinden hesap açmak ta son derece kolaydır. gmail kaydol ol ve bu sistemin hemen kullanıcı olabilirsiniz.

Google tüm hizmetlerini kullanıcılarına tek bir üyelik altında sunmaktadır. Bu nedenle Google ve hizmetlerini kullananların sayısı da hızlı bir yükseliş göstermiştir. gmail kaydol Türkçe ücretsiz sisteminden sizler de yaralanın. Gmail çok sayıda dilde hizmet vermektedir. Bu yüzden Türkçe gmail hesabınızı hemen açabilirsiniz. Gmail özelliklerini de hemen kullanabilirsiniz.

Gmail kaydol Türkçe hizmeti ile e postaları gönderebilir, alabilir, sesli konuşma, görüntülü sohbet gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Bunun yanında kişi engelleme gibi pek çok özelliği gmail çatısı altında bulabilirsiniz. gmail kaydol ücretsiz hizmetleri ile kullanıcılarının yaşamını kolaylaştırmaktadır.

Gmail kaydol hesap aç ve istemediğiniz kişileri engelle özelliğini kullan

Gmail kullanıcıları kişi engelleme özelliğini basit bir şekilde kullanabilir. İstemediğiniz kişiden gelen maili açarak, yanıtla seçeneğinin yanındaki ok şeklindeki simgeye tıklamanız yeterli olacak. Bu şekilde açılan pencerede kişinin gönderilerini engelle ibaresini göreceksiniz. Buna tıklamanız halinde bundan sonra aynı kişiden e posta almazsınız. Bu şekilde engellediğiniz kişilerden gelen e postaları engelli kısmından görebilirsiniz.

gmail kaydol giriş yap hesap ayarlarını kontrol et

Gmail kullanıcılarına hesap işlemlerinde destek te vermektedir. Bunun için https://myaccount.google.com/?pli=1 linkten yardım alabilirsiniz. Buraya önceden aldığınız kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak girişinizi yapabilirsiniz. Gmail hesap ayarlarını düzenlemek istediğiniz de ekranın sağ üst tarafından yer alan hesap ayarları sekmesine tıklar ve işlemlerinizi yaparsınız. Ayarlar kısmında Gmail imza ayarları, Gmail tema ayarları ya da klasör ayarlarını yapabilirsiniz. gmail kaydol ücretsiz hizmetlerini sizler de kullanın. Hesap ayarlarını düzenle, hesabını güvenle kullanmaya devam et.

gmail hesabını silme

Gmail hizmetlerini kullanmak istemeyenler, hesabı başkaları tarafından ele geçirilmiş olanlar istedikleri zaman bu hizmeti silebilirler. Google hesabını bile tamamen silebilirler. Fakat bilmeniz gereken tek konu yeniden Gmail kullanmak istediğiniz zaman aynı adresinizi yeniden alamazsınız.

gmail kaydol hesap aç

Google hesabı olan herkese Google tek kullanıcı adı ve şifresi ile Google+, YouTube, Gmail gibi tüm hizmetlerine erişim hakkı tanımaktadır. Google hesabı olanlara ilk hesap açtıklarında Google+ profili ile Gmail adresi verilmektedir. Bu nedenle gmail kaydol giriş işlemleri son derece basittir. İhtiyacınız olan sadece bir Google hesabı oluşturmaktır.

Gmail hesabınıza girdiğiniz zaman hesap ayarları kısmında adınızı, e posta adresini ve cep telefonunuzu girmeyi atlamayın. İleride şifrenizi unutmanız, parolanızı unutmanız halinde bu temel bilgileriniz hesabınızı geri alabilmek için çok işinize yarayacak.

gmail kaydol hesap aç ve oturum açtığınızda yaptığınız son etkinliklere hızlı bir şekilde bakabilir, ayarlarınızı doğrudan yönetebilirsiniz. Hesabınıza bağlı uygulamalar kısmında ise site ve uygulamaları liste halinde görebilirsiniz. Bunların tamamı hesabınıza erişmesine izin vermiş olduğunuz uygulama ve sitelerdir. Uygulama ve sitelerin hesabınızdaki hangi bölümlere eriştiklerini de görme olanağınız bulunmaktadır.

gmail kaydol Türkçe ücretsiz hizmetlerden yaralanın. Gmail kullanıcıları her zaman hesaplarını güvende tutabilir. Gmail hesap ayarlarında olan posta ayarları kısmında e postalarınızın yönlendirme ve yetki ayarlarını mutlaka kontrol etmelisiniz. Bu şekilde e postalarınızın sizin isteğiniz dışında paylaşılmadığından ve yönlendirilmediğinden emin olabilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler: gmail kaydol giriş, gmail kaydol hesap aç, gmail kaydol ol, gmail kaydol Türkçe, gmail kaydol Türkçe ücretsiz, gmail kaydol ücretsiz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *