En İyi Adsense Alternatifleri
21 Mar, 2016 14:40 tarihinde eklendi

En İyi Adsense Alternatifleri

En İyi Adsense Alternatifleri

Dünyanın en büyük dijital reklam servisi olan Google Adsense, dünya genelinde milyonlarca web sitesi sahibine önemli gelir kaynağı sağlamaktadır. Google Adsense her ne kadar başarılı ve aynı zamanda alanında lider bir servis olsa da, katı kuralları başta olmak üzere birçok olumsuz unsura da sahiptir. Bu olumsuz hususlar karşısında Adsense benzeri alternatif dijital reklam servislerine yönelebilirsiniz. Peki, Adsense harici kullanılabilecek alternatif reklam servisleri nedir? Bu yazımızda Adsense alternatifi olarak kullanabileceğiniz reklam servislerini sıralayarak bu konuda sizlere fikirler vermeye çalışacağız.

İşte Adsense alternatifi reklam servisleri

  1. Admatic: Son yıllarda kendini yenileyerek başarılı bir ivme yakalayan Admatic, Adsense alternatifi servisler listemizde ilk sırada kendine yer buluyor. Pek çok farklı reklam modellerini yayıncılarına sunan Admatic, reklam verenler açısından da avantajlı bir konumda bulunuyor. Zira Admatic ekibi, reklam verenler açısından en olumlu reklam modelini ve çalışma periyodunu sunarak önemli bir destek sağlar. Tıklama ve gösterim başı reklamlar, Admatic servisinde en çok kullanılan reklam modelleri arasında.
  2. ReklamStore: Real time bidding, affilate ve video reklam gibi birçok reklam modelini içerisinde barındıran ReklamStore ile sitenizden her anlamda para kazanmanız mümkün. Türkiye ofisi bulunan ReklamStore, yenilikçi anlayışıyla gün geçtikçe daha çok reklam verene ve yayıncıya ulaşmayı sürdürmektedir.
  3. Adhood: Avrupa genelinde ciddi bir ağa sahip olan Adhood, Avrupa’da en yaygın dijital reklam servisi olma ünvanını taşıyor. Adhood’un en önemli özelliklerinin başında, Adsense’ın politikalarına uymayan siteleri kabul etmesi ve kendine özgü reklam modelleriyle yayıncılara yüksek gelir kaynağı sağlaması. Adhood’da yayıncılar, ücretlerini tahsil edebilmeleri için en az 100 Euro bakiyeye sahip olması gerekmekte.

Sıralamış olduğumuz bu reklam servislerini inceleyip aklınıza yatan ve sizin isteklerinize yanıt verebilen reklam şirketlerine yayıncı olarak başvurabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *