Yeni Moda; YouNow’dan Para Kazanmak
5 Şub, 2016 9:33 tarihinde eklendi

Yeni Moda; YouNow’dan Para Kazanmak

Yeni Moda; YouNow’dan Para Kazanmak

Son yıllarda internet üzerinden gelir elde etme modelleri oldukça fazla gelişim gösterdi. Burada pek çok farklı sistemi kullanarak para kazanmak mümkün. YouNow’da bunlardan bir tanesi olarak günümüzde popüler olan bir internet sitesidir. Aynı zamanda mobil uygulamaları da mevcut. Burada asıl sorumuz ise; younowdan nasıl para kazanılır?

Younow’dan para kazanmak aslında bazen çok kolay gibi görünüyor, bazen de hiç o kadar kolay olmadığı da fark edilebilir. Bunu tıpkı Youtube’dan para kazanmak gibi düşünebilirsiniz fakat kriterler daha farklı. Bu konumuzda younow’dan para kazanma taktiklerini ele alıyoruz.

YouNow’dan Para Kazanmak

YouNow’dan para kazanmak son yıllarda pek çok yayıncının yaptığı bir şeydir. Bunu sizler de yapabilirsiniz. Hepsinden önce younow sitesinin amacını göz önünde bulundurarak, etkili sunum ve sohbet yeteneklerinizi, mevcut diğer yeteneklerinizi ön plana çıkaracak şekilde sergielemeniz, canlı yayınızın daha fazla izlenim almasını sağlayacaktır. Bunu başarabilmeniz adına önemli ipuçlarını sıralandırırsak;

  • Eğer komedyenlik yönünüz varsa, bunu başarılı bir şekilde younow’da ön plana çıkarabilir, edineceğiniz hayran ve takipçi kitlesiyle ünlü bile olabilirsiniz
  • Sosyal medyanın gücünden yararlanın. Eğer sosyal medya üzerinde aktifseniz ve belli bir kitleye sahip bir sayfanız varsa, canlı yayında size destek vermelerini sağlayın
  • İzleyicilerin sizi izlemeleri için bir sebep sunun. Kimse ortada bir sebep yokken sizi izlemek istemez.

Yukarıdaki kriterlerin bir yada bir kaçını sağladığınızda, emin olun ki sizi daha fazla kişi izleyecektir. Bunun için younow izleyici hilesi gibi yöntemlerle uğraşmayın çünkü bu size hiç bir şey kazandırmayacaktır.

Younow’dan Para Kazanmak İçin

Younow’dan para kazanmak için ön koşulun daha fazla izleyici sayısı olduğunu yukarıdai başlık altında belirtmiştik. Peki daha fazla izleyici sayısı olduğunda nasıl para kazanılır?

İzleyici sayısının fazla olması demek, size daha çok bar gönderecek kullanıcının olması demektir. Basit bir mantıkla bar demek, younow’da para demektir. Dolayısıyla kullanıcılar size ne kadar çok bar gönderirse, o kadar çok para kazanırsınız.

Younow’dan para kazanmak için uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem ise reklamdır. Günümüzde artık pek çok değişik reklam modeli vardır. Bu reklamlardan size en uygun olanını, canlı yayınızda da gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *