E-Gmail Giriş
11 Oca, 2019 0:32 tarihinde eklendi

E-Gmail Giriş

E-Gmail Giriş

E Gmail Giriş

Gmail, Google tarafından ücretsiz olarak sunulan bir mail servisidir ve E Gmail Giriş olarak da bilinmektedir. E Gmail Giriş için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

www.google.com/intl/tr/gmail/about/

E Gmail Kur

E Gmail Kurma işlemi için ilk adım bir Google hesabı oluşturmaktır. Google hesabınızda belirlediğiniz kullanıcı adını ve şifreyi E Gmail Kurmak için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Youtube, Google Play Store ve Google Drive uygulamalarında da aynı Google hesabınızı kullanabilirsiniz. Google hesabı oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayarak adımları tamamlayın ve hesabınızı oluşturun.

https://accounts.google.com/SignUp

E Gmail Posta

E Gmail Posta servisini tüm cihazlarınızda Gmail rahatlığı ve kolaylığı ile kullanabilirsiniz. Özelleştirilebilir yeni sekmeler ile kontrol tekrar size geçiyor. Böylelikle yeni gelen E Gmail Postalarınızı tek bakışta görebilir ve hangi e-postalarınızı ne zaman okumak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Nerede olursanız olun her türlü cihazınızdan Gmail’den kolayca yararlanabilirsiniz.

E Posta Aç Gelen Kutusu Gmail

E Posta Aç Gelen Kutusu Gmail sayesinde size gönderilen e-postada ekte bulunan dosyaları Gmail’den ayrılmadan görebilirsiniz. Ekleri, güvenli olarak tek bir bölümde düzenlemek ve başkalarıyla paylaşmak için Google Drive uygulamasını da kullanabilirsiniz. Eskiden Gmail üzerinde 35 adet tema bulunuyordu. Artık bunların sayısı sonsuza yükseldi! Beğendiğiniz bir resmi özel tema olarak ayarlayabilir, bir dizi fotoğraf arasından istediğinizi tema olarak kullanabilirsiniz.

E Posta Aç Gmail

E-Posta aç gmail işlemi için öncelikle bilgisayarınızda gmail.com adresine gidin. Daha sonra var olan Google hesabınızın adını, e-posta adresini ya da telefon numarasını yazarak şifreyi girin. Bilgiler daha önceden başkası tarafından doldurulmuş ve farklı bir E-Posta aç gmail hesabını seçmeniz gerekiyorsa başka bir hesap kullan tuşuna basabilirsiniz. Oturum açma sayfası yerine Gmail ile ilgili bilgilerin yer aldığı bir sayfa önünüze gelirse sağ üst bölümde bulunan Oturum Aç tuşuna basabilirsiniz. Herkese açık bilgisayarlarda oturum açarken bilgisayarınızın başından ayrılmadan önce oturumu mutlaka kapatın.

Anahtar kelimeler: e gmail giriş, e gmail kur, e gmail posta, e posta aç gelen kutusu gmail, e posta aç gmail

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *