Altcoin Tanıtımı İçin Kullanılan AirDrop Nedir?
14 Mar, 2018 16:11 tarihinde eklendi

Altcoin Tanıtımı İçin Kullanılan AirDrop Nedir?

Altcoin Tanıtımı İçin Kullanılan AirDrop Nedir?

AirDrop Ne Zamandır Var?

Sanal para borsaları artık tam olarak insanların hayatlarında yer edinmişken, kendini AirDrop gibi eklentilerle geliştirmeyi ihmal etmiyor. 2008 yılına dayanan bir yükseliş dönemi yaşayan merkezi olmayan dijital paralar, kullanıldıkça daha fazla alana yayılmaya başlıyor.

AirDrop satın almak yerine, direk olarak hesaplara geçen coin yardımı tarzında bir harekettir. Yapılmasında çok fazla neden olsa da bilinmesi gereken haddinden fazla işe yaradığı. Konu hakkında Dünya üzerinde ekonomik finansörlerin bile dahice bir fikir olduğu kanısındalar. Bakıldığı zaman göstermiş olduğu performans karşısında, daha yüksek bir kazanç elde edilmesini sağlıyor. Kripto paralar gelişim süreçlerini sürdürürken ne kadar güvenilir olduklarını kanıtlamaya çalışıyorlar. Çünkü Bitcoin ile başlayan kaos ortamı yeni altcoin aracılığıyla çözüldü.

Bu kadar sağlam seçeneklerin bir arada olması, tabi ki beraberinde rekabet ve başarı getirdi. Asıl problem olarak algılanan sadece birkaç firma yerine, tüm altcoinlerin tanıtılması gerektiği. Her kullanıcının her altcoini kullanma gibi bir şans yoktu. Artık bu adım tamamen dilediğiniz bir coini ücretsiz kullanma şansını veriyor. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz bir adan işinizi halletme potansiyeline sahip. Bunun içinde hiçbir ücret beklenmiyor. Kullanılması aşırı kurum ve kuruluş tarafından destekleniyor.

AirDrop Ne Miktarda Ödeme Yapıyor?

Dijital para piyasalarında 1000’in üzerinde altcoin bulunmakta. Bu aynı kalmadan zaman ilerledikçe, artmaya devam edecektir. Bu kadar kalabalık içinde henüz yeni bir marka oluşturmaya çalışıyorsanız, fark edilmeye bilirsiniz. Ancak ücretsiz olarak deneme fırsatı sunmanız şansınızı çok daha fazla artıracaktır. Belirli siteler üzerinden verilen AirDrop dağıtım mesajları arasından kriterlerinize uyanı seçebilirsiniz.

Firma bu sayede reklam giderleri için harcadığı paradan daha az bir miktar ödeyerek, direk hedefe ulaşmış olur. Kendini tanıtmakla kalmaz ücretsiz kullanım hakkıyla, daha sonraları ücretli satın alımlara yönelik ön ayak olacaktır. Yapılmakta olan çalışmalar kesinlikle daha ileri gitmek adına hesaplanmaktadır. Sanal para borsaları kendine verilen sorumluluğu yerine getirirken, AirDrop tarzında gelişmeler devam ederek, farklı pencereden bakmaya hak tanıyacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *