AirDrop Takibi Nasıl Yapılır?
13 Mar, 2018 15:24 tarihinde eklendi

AirDrop Takibi Nasıl Yapılır?

AirDrop Takibi Nasıl Yapılır?

AirDrop İçin Tüm Bilgiler

AirDrop gibi yeni ürünleri karşımıza çıkaran kripto paralar, inanılmaz boyutlara ulaşan ünü ve kazandırma kabiliyetiyle daha da büyüme devam ediyor. Genel olarak artık birçok insan konu hakkında fikir sahibi, bakıldığında derin ve detaylar bile gözden kaçmıyor. Bu kadar kendimizi geliştirmiş olmamıza rağmen, göstermekte olunan başarının birden fazla dikkate alınması gereken unsurları var. Son olarak görmekte olduğumuz AirDrop dağıtımı ve zamanla en yeni fikirlerle kolaylık sağlayacak diğer seçeneklerin ortaya çıkmaktan çekinmeyecektir.

Artık çoğu insan tarafından kabul edilmiş olan, merkezi olmayan sanal paralarla yatırım yapma şansı, elindeki gücü kullanmaktan geri kalmıyor. Nedeni oldukça basit, çünkü ücretsiz olarak para dağıtımı niteliğinde olan bu adımın firmalar ve yeni coinler için hayati önemi var. Yapılmakta olan alt yapı ve sistemin sürekli yenilenen bir sayfada fark edilmesi zaman alacaktır. Ancak hiçbir masrafta bulunmadan sermeye edinmek mantığı, kullanıcı üzerinde kullanım hissi uyandıracaktır. Bilinmesi gereken birkaç firma dışında hiçbir AirDrop kullanan altcoin şirketleri, direk olarak tercih etmeniz durumunda aktarımı gerçekleştirecektir. Yapılmak istenen sizlere en yeni dijital paraları tanıtırken, aynı zaman da daha fazla kitleye ulaşmak olacaktır. Gelecek adına kalıcı olmak isteyen kurumlar, gelişimlerini en güzel seviyede sabitleyip öyle atağa geçeceklerdir.

Hangi Altcoinler AirDrop Kullanıyor?

Bunu tam olarak firmalar belirlemektedir, e-cüzdan kullanmakta olan insanlar bu yayınları takip etmek zorundadır. Pek zaman almasa da şirketlerin kendi web sayfalarında, diğer bloglar dan, borsa haberlerinden vb. içerik paylaşan her bağlantıda rast gelebilirsiniz.

Giriş yapmanız halinde kesinlikle yönlendirmeler olacaktır. Birkaç işlemden sonra kullanmak istediğiniz altcoinin keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz. Hiçbir işlem yapmadan bekletip, üzerinden borsa farklarını gelir olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz sorgusuz satabilir veya kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Temelde kullanıcıdan beklenti budur, denenip devam edilmesi, diğer işlemlere göre çok daha etkili ve ucuz bir maliyette olacaktır.

Bu sayede sadece kullanıcılara değil, büyük firmalarla anlaşma sağlama fırsatı geliştirilmiş olur. AirDrop benzeri birçok işlem katılacak gibi, bu durum en çok kripto paraları ve kullanıcıları sevindirecektir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *