Bitcoin Nasıl Kullanılır?
19 Kas, 2018 13:32 tarihinde eklendi

Bitcoin Nasıl Kullanılır?

Bitcoin Nasıl Kullanılır?

Bitcoin aracıyı ortadan kaldıran ilk dijital para birimiydi. Bankalar ve ödeme işlemcileri kaçınarak, yalnızca bir İnternet bağlantısının katılımını gerektiren merkezi olmayan, dünya çapında bir pazar geliştirdi. Başlamak için bir miktar para kazanın ve saklamak istediğiniz dijital bir cüzdan oluşturun. Bu noktadan sonra, Bitcoin stoğunuzu bir yatırım olarak kullanabilir veya Bitcoin’in bir ödeme yöntemi olarak kabul edildiği her yerde harcayabilirsiniz.

Doğrudan Çevrimiçi Küçük Miktarlarda Bitcoin Satın Alın

Indacoin veya SpectroCoin gibi bazı web sitelerinde, büyük miktarda kredi veya banka kartı kullanarak küçük miktarlarda Bitcoin satın alabilirsiniz.

Büyük Miktarda Bitcoin Satın Almak İçin Bir Ticaret Takası Kullanın

Coinbase veya Kraken gibi çevrimiçi ticaret borsaları ile büyük miktarlarda Bitcoin satın almak ve satmak için bir hesap oluşturabilirsiniz. Bu borsalar, teklif / satış spreadleri ile borsalara benzer şekilde çalışır.

 

Bitcoin ATM’de Bitcoin İçin Ticari Para

Bitcoin ATM’leri dünyanın her yerindeki büyük şehirlere yayılıyor ve para ekleyip Bitcoin satın almanıza izin veriyor. Makine, satın aldığınız Bitcoin’unuzu almanız için bir çevrimiçi cüzdanına aktaracak veya Bitcoin’unuzu almak için taramanız için bir QR kodu olan bir kağıt cüzdanı gönderecektir.

Ürün Ve Hizmetler İçin Online Olarak Bitcoin Kazanın

Çevrimiçi olarak ürün veya hizmet satıyorsanız, Bitcoin’u çevrimiçi mağazanıza veya web sitenize kabul edilen ödeme yöntemi olarak ekleyebilirsiniz.

Bitcoin İçin Bir Maden Programı Çalıştırın

Bitcoin’i başarılı bir şekilde kullanmak için genellikle pahalı madencilik ekipmanlarına ve yazılımlarına ve özel sunuculara ihtiyacınız vardır. Bazı bulut madenciliği şirketleri onlarla birlikte olmanıza izin verecek, ancak genellikle Bitcoin’i satın almaya çalışmaktan çok daha uygun maliyetlidir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *