Vodafone Smart 6
17 Oca, 2016 1:10 tarihinde eklendi

Vodafone Smart 6

Vodafone Smart 6

Vodafone Smart 6

Bu yılın en çok ilgi uyandıran telefonlarından biri de Vodafone Smart 6 serisidir. Hem fiyatının hesaplı olması sebebiyle hem de çok sayıda işlevsel özelliği yapısında bulundurması sebebiyle smart 6 orta halli bir telefondan beklenenden çok daha fazlasını yapmaktadır. Normal dokunmatik bir telefon fiyatından çok daha aşağı olan fiyatı en ilgi çekici yanıdır. Faturalı Vodafon kullanıcılarına güzel bir telefona sahip olmanın yanında ayrıca mükemmel konuşma paketi indirimi de kazanmalarını sağlaması sebebiyle bu fırsat kaçırılmaması gerekir diye düşünüyoruz.

Mükemmel Ara Yüz

Androit işlemciye sahip Smart 6 cep telefonu ekranına baktığımızda uygulama alanıyla çok geniş bir alana sahip olduğunu görmekteyiz. Çok sayıda uygulamaya sahip telefona androit işlemci sayesinde bilgisayarınızdan istediğiniz kadar uygulama indirerek telefonunuzun ara yüzündeki uygulamaları genişletebilirsiniz. Anında erişim kolaylığı sağlayan ekranında istediğiniz uygulamaya tek tıklamayla çok rahat şekilde ulaşırsınız. Uzun süre bekleme derdi olmadan istediğiniz uygulamayı rahatça açabilir ve kullanabilirsiniz.

5,5 İnçlik Hd Ekrana Sahiptir

5,5 inçlik hd ekrana sahip olan Vodafone smart 6 cep telefonu Bu yönüyle harika bir tasarıma sahiptir. Ayrıca dahili hafızası da son derece iyi olup uzun süreli video çekiminize ve fotoğraf çekiminize de olanak sağlamaktadır. Vifi, 3G, 4G gibi özelliklere de sahip olan telefon selfi ve kamera sistemiyle de harika bir tasarım oluşturmaktadır.

Harika Fotoğraf Çekimi

Vodafone smart 6 nın en önemli özelliklerinden biri çok net şekilde fotoğraf çekebilmenizdir. Fotoğraflar pürüzsüz şekilde en ince hatlarıyla çekilmektedir. Bu telefon ile harika kareler çekebilir ve anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Video çekimi de fotoğraf çekimi gibi mükemmel olmakta ve uzun süren çekim alanına sahiptir.

Kapak Özelliği

Telefonda göze çarpan teknik özelliklerden birisi de çıkmayan kapağa sahip olmasıdır. Bu açıdan batarya değiştirme derdiniz yoktur. Tüm teknik yapı içerisinde yapılandırılmış olup açıp kapama işlevlerini telefonun yan tarafından yapmalısınız. Teknik özellikler bakımından fena olmayan Vodafon smart 6 telefon plastik malzemeden yapılmış olması olumsuz yanlarından biri gibi gözükse de hafif olması sebebiyle rahatça taşıyabilirsiniz.

Güzel Bir Telefon

Orta halli bir telefondan çok daha fazlasına sahip olan smart 6 alınabilir güzel bir telefondur. Büyük boyutuyla da gösterişli bir havada yansıtan telefon hemen hemen tüm özelliklere fazlasıyla sahiptir. Tek kusuru şarjının çok ısınıyor olması ve plastik bir malzemeden yapılmış olmasıdır. Bunun dışında tüm teknik özelliklere fazlasıyla sahiptir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *