Store Play Store
19 Ağu, 2019 12:38 tarihinde eklendi

Store Play Store

Store Play Store

Play Store

Play Store mağazası android işlemcilerin olduğu cep telefonlarının indirme mağazası diyebiliriz. Uygulamalar, oyunlar vs daha bir çok şeyi Google Play Store sayesinde telefonumuza yükleyebilir ve gerek hayatımızın içerisinde gerekte bazı yerlerde daha kolaylıkla hareket edebilmemizi veya bilgilenmemizi sağlayabileyen uygulamalar karşımıza çıkmaktadır.

Teknoloji devrinde yaşadığımızdan dolayı insanlarımızın ellerinden düşmeyen akıllu cep telefonları ve onların bir çoğunun işletim sistemi olan android telefonun uygulama mağazası ise Google Play Store’dur.

Yazılımlar içerisinde geliştirilen ve uygulamaların bir kısmı ücretsiz ve bir kısmı da ücretlidir. Ücretsiz olan uygulamalar cep telefonumuza direkt olarak yüklenebilirken ücretli olanları kredi kartımız üzerinden satın aldığımız takdirde yüklenir.

Google Play Nedir?

Store Play indirerek Android marketin bizlere sunduğu ayrıcalıklı mağazasına göz atabilir ve uygulamaları tek tek inceleyebilirsiniz. Play Store’u cep telefonumuza indirdikten sonra ona sahip olmaya başladıktan sonra  ve güzel uygulamaları kendinizce test edebilirsiniz. Her anlamda harika bir hizmet sunan Play Store, bu sayede bir çok kullanıcısı ve o kullanıcıların çok memnun olduğunu görmekteyiz.

Store Play Store’da oldukça popüler olan bazı oyunlar ve sosyal medya uygulamaları dışında bankacılık işlemlerinizi, üniversitenize ait destekli mobil uygulamasını indirebilir, aracınız var ise yola çıkarken navigasyon gibi uygulamalar indirebilir ve hayatınızı daha da kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca Play Store üzerinden ders çalışma imkanınız bile bulunmaktadır.

Elinizde olan cihazda veya tabletlerinizde Google Play Store veya Play Store uygulamanız yok ise Google hesabınıza giriş yapabilir ve önceden kayıtlı olduğunuz verilerinizi veya uygulamalarınızı tekrar indirebilir ve cihazınıza tekrardan yüklemeler yapabilirsiniz.

Play Store’da Oyunlar

Google Play Store’un en çok uygulaması bulunduğu tabii ki gerek küçüklerimiz gerek büyüklerimiz açısından kesinlikle oyunlarıdır. Google Play Store içerisinde menü veya kategoriler vardır. Ücretsiz oyunlara, ücretli oyunlara, en çok hasılat yapan oyunlara vs göz atabilir ve sizlerde insanların ne yaptığını görebilir sizlerde cihazınıza indirebilirsiniz. Play Store üzerinden daha bir çok farklı kategoriye girişler sağlayabilirsiniz. Bütün bu uygulamaları bulmanız Google Play Store olmadan biraz zordur. Google Play Store, bütün bu uygulamaları tek bir yerde toplayıp kendi mağazasını bizlere sunmaktadır. İçerisinde çeşit çeşit menülerin olduğu mağazada güzel bir sistem bulunmaktadır.

Kredi Kartı İle Play Store’da Alışveriş

Google Play Store ve Play Store üzerinde ücretli uygulamalara erişmek isteyip onları cihazımıza indirmek istiyorsanız kredi kartı bilgilerimizi Google Play Store’a giriş yaptıktan sonra sistem içerisinde otomatik olarak kredi kartınızı tanımlayacak. Daha sonrasında ise herhangi bir ücretli uygulamayı satın almak ve cihazınıza indirmek istediğiniz zaman otomatik olarak kredi kartınızdan çekilecektir. Böylelikle istediğiniz ücretli uygulamalara sorunsuz bir şekilde erişim sağlayabilir ve onları kullanabilirsiniz.

Google Play Store, bizlere bir çok seçenek sunmaktadır. Bütün uygulamaları gerek ücretli gerek ise ücretsiz olarak bizlere sunuyor. Android telefonumuza yararlı, vakit geçirmemizi sağlayan uygulamaları bir çatı altında toplayarak bizlere kolaylık sağlayan bir mağazadır. Herhangi bir sıkıntı olmaksızın mobil cihazınıza veya tabletlerinize kısacası android işletim sistemi olan cihazlarınıza yüklemeleri Google Play Store üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda Play Store üzerinde kategoriler üzerinden trend olanlar veya tavsiye edilenler kısmına giderek orada vakit geçirebilir, göz atabilir ve cihazlarımıza yükleme yapabiliriz. Store Play üzerinde daha bir çok güzel uygulamlar bulunmaktadır. Bunlara daha yakından takip edip ve incelemek istiyorsanız hemen sizde android işletim sistemi olan cihazınıza Google Play Store’u yükleyip sizlerde mağazaya bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *