Sanal Depolama Çılgınlığı
2 Eyl, 2014 1:37 tarihinde eklendi

Sanal Depolama Çılgınlığı

Sanal Depolama Çılgınlığı

Son yıllarda yeni bir buluş gibi hayatımıza giren ve oldukça beğeni toplayan sanal depolama uygulamaları artık bilgisayarlardaki hafızaların tıka basa kullanılarak bilgisayarın yavaşlamasına neden olmasını ortadan kaldırmaktadır. Google Drive, ile istediğimiz her şeyi sanal ortamdaki bir depolama birimi kullanılarak depo etmemiz gerektiğinde her istediğimiz yerde ulaşma imkanı anlamına gelmektedir.

Google Drive ile depolanan bilgilerin cihazımız yanımızda olmasa bile internet erişimi olan her cihazdan ulaşılabiliyor olması yanımıza almamız gereken bir bilginin unutulmasını önleyecektir. Drive depolama imkanı ile artık bir sürü fiziksek harici hard disk kullanımı ortadan kalkmaktadır. Hayatımızda gereksiz yer kaplayan harici depolama birimleri her zaman yanımızda olamadığı yada oldukça fazla yer kapladığı için rahatsız etmesi sanal depolama imkanı sunan Google Drive ile son bulacaktır. Bizlere oldukça yüksek bir depolama imkanı sunan bu uygulama daha fazla alan gerektiği taktirde alınacak olan paket seçenekleri ile en uygun paketin ve depolama alanının kullanılmasını sağlamaktadır. Her açıdan bakıldığında ayrı bir faydası olan bu uygulamanın en çok beğeni toplayan yanı ise istediğimiz yerden kolay bir şekilde bilgilerimize ulaşabiliyor olmamızdır.

Artık bir çok şirketin ve kamu kuruluşunun kullandığı sanal depolama alanları sağladığı güvenlik imkanları ile de bilgilerimizin çalınmamasında son derece yüksek güvenlik yollarını kullanmaktadır. Artık özellikle şirketlerin bir bölümünde kocaman yer tutan depolama birimleri bu şekilde ortadan kalkacaktır.

Google drive bilgisayar pc için indir. , Google drive android telefonlar için apk indir. , Google drive apple telefonlar ios için indir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *