Reklamlarınız Daha Çok Kitleye Ulaşsın
2 Eyl, 2014 1:14 tarihinde eklendi

Reklamlarınız Daha Çok Kitleye Ulaşsın

Reklamlarınız Daha Çok Kitleye Ulaşsın

Günümüzde insanların artık sanal ortamda ulaşabilecekleri kişi sayısı telefon yada televizyondan ulaşılabilen kişi sayısından daha fazla olduğu bilinmektedir. Bu şekilde insanların yaptıkları işlerin reklamlarını da sanal ortamda yapmaları ile daha fazla kitleye ulaşmaları sağlanacak istenilen ürünün istenilen sitelerde yayınlanması mümkün olacaktır.

Google AdWords ile insanların yaptıkları işlerin reklamları yapılan işe hitap eden en uygun sitelerde yapılarak o alanda araştırma yapan kişilerin görmesi sağlanmaktadır. Örneğin bir kitap ürünü tanıtmak isteyen kişiler Google AdWords ile yapacağı reklamlar sonucunda kişinin reklamı kitap tanıtımları yapılan yada kitap ile ilgili her türlü sitede görünmesi sağlanacaktır. Ayrılan bütçeye göre daha geniş bir kitleye ulaşma imkanı sağlayan bu reklam ağı dünyada milyarlarca kişinin kullandığı Google Arama Motoru, Google+, Hangoust gibi tüm Google uygulamalarında görülmesi sağlanmaktadır. Bu şekilde yapılan reklamların oldukça etkin bir şekilde müşterilere ulaşması sağlanmaktadır. Ayrıca reklam verme yerine reklam alma seçeneğinin de bulunması kişilere reklam yayını yaparak para kazanma imkanı sağlamaktadır. Google AdWords ile sitenizin uygun görülmesi halinde alınacak reklamların tıklanma başı ödemesi Google tarafından yapılmaktadır.

Reklamı veren ile alan kişi arasında hiçbir bağlantının bulunmaması yaşanan sorunların ortadan kalkmasının sağlamaktadır. Google AdWords ile reklam veren kişiler verdikleri reklamlara en uygun sitelerde reklamlarının görülmesi sağlanmaktadır. Diğer bir yandan ise reklam alan kişiler de sitelerinin içeriğine göre en uygun reklamı aldığı için tıklanma yüzdesini daha fazla artırma imkanı bulmaktadır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *