Quest Keeper
1 Ağu, 2019 0:45 tarihinde eklendi

Quest Keeper

Quest Keeper

Kendi bedeninin fiziki özellikleri dışında hiçbir süper gücü olmayan bir köylü ile sonsuz bir zindan ve yüzlerce tuzak içeren Quest Keeper oyunu, bugünkü yazımızın ana konusu. Bu tehlikeli üçgen içerisinde bu köylüyü yönlendirerek uzunca bir macera boyunca ölmemesi için kendisine yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Tyson Ibele tarafından geliştirilen Quest Keeper oyunu, Temple Run tarzında bir sonsuz koşu oyunu. Çeşitli tuzakların içerisinde bitmek bilmeyen bir zindan içerisinde yol bulmaya çalışan köylüyü canlandırarak çeşitli maceraların içerisine dalıyoruz. Köylünün ve zindanın yanı sıra yanımızda yalnızca bir meşale bulunuyor. Bu yolculuğumuz esnasında altınlar toplayarak üzerimize çeşitli ekipmanlar satın alabiliyor ve sonradan geliştirebiliyoruz.

Quest Keeper oyunu içerisinde Minecraft ile benzer grafikler dikkatinizi çekebilir. Quest Keeper, piksellerin gözümüzle dans ettiği bir oyun. Kendinizi adeta Minecraft içerisinde bir zindanda hissedebilirsiniz. Sonsuz harita içerisinde çeşitli taşlar, çeşitli tabakalar, sandıklar ve aklınıza gelebilecek yüzlerce öge bulunuyor.

Quest Keeper oyunu, Android ve iOS platformlarında 1 milyon indirmeye ulaşmayı başaran nadir oyunlardan birisi olarak da karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda oyunun grafikleri piksel tabanlı olsa da Samsung Galaxy S2 model telefon muadilleri ve daha üst sürümleri için tasarlanmıştır. Daha düşük modellerde de oynanabilse de orijinal performansı ve grafikleri ancak belirttiğimiz model ve üst seviyelerinde deneyimleyebilme şansınız mevcut.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *