Hotmail’de Kişisel E-posta İmzası Nasıl Eklenir
16 Nis, 2015 13:26 tarihinde eklendi

Hotmail’de Kişisel E-posta İmzası Nasıl Eklenir

Hotmail’de Kişisel E-posta İmzası Nasıl Eklenir

Herkes e-posta almak için ücretsiz bir e-posta hesabı alımı daha önceki yazılarımızdan biliyor ve ve hotmail hakkında bilgi almak için makalemizi okuya bilirsiniz.  Bir hotmail hesabınız var veya hotmail.com  üzerinden kaydoldun sonra siteye giriş yaptın. Artık istediğiniz herkese bir e-posta gönderebilirsiniz. Hotmail hesabınıza gönderdiğiniz emailler ile beraber gidece size özel bir e-posta imza ekleyebilirsiniz. Bir e-posta imzası adınızı veya şirketinizi veya zengin media içeriklerini ekleyebilrisiniz. Outlook’u kullanıyorsanız, aynı zamanda tüm hesaplarınız için e-posta imzaları oluşturmak ve aynı zamanda Thunderbird e-posta, bir HTML imza ekleyebilirsiniz.

Hotmail e-postalara imza eklemek?

Hotmail e-posta hesabınıza giriş yapın.

hotmailde-kisisel-e-posta-imzasi-nasil-eklenir

Sağ üst köşede kelimesi hotmailde-kisisel-e-posta-imzasi-nasil-eklenir-2 var tıklayın. Bir menü açılır ve ordan da Seçenekler tıklayın.

hotmailde-kisisel-e-posta-imzasi-nasil-eklenir-1

Yeni bir sayfa beş ana başlık ile yükleyecektir; Bunlar Hesabınızı yönetme, E-posta yazma, E-posta okuma, Outlook.com ürününü özelleştirme,Gereksiz e-postaları engelleme dır. Bizim için önemli olan burda E-posta yazma sekmesindeki Biçimlendirme, yazı tipi ve imza isimli menüyü tıklıyoruz.

hotmailde-kisisel-e-posta-imzasi-nasil-eklenir-3

Sayfa yüklendiğinde; Üst kısımda ileti yazı tipinden e-postalrınızı göderirken kullanılcak yazı tipini seçebilrisiniz. Alt kısımda Kişisel İmza kısmına ise adınızı, telefon numaranızı, hatta adresini koyabilirsiniz. Ayrıca bağlantıları ve duygularınızıda ekleyebilirsiniz. Eğer imza kişiselleştirmeniz bittiği zaman Sol alt köşedeki Kaydet tıklamanız yeterli olacaktır.

Bu benim e-posta imzam yok, çünkü ben iş için kullandığım eposta adresi değil normal e-posta göndermek için kullandığım bir hesap.Ama imza kısmını doldursaydım otomatik olarak epostalarıma eklenecektir. Epostalarınızda imza ile bir e-posta göndermek istemiyorsanız sadece bunu silmeniz yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *