Google’dan Yeni Seyahat Uygulaması
3 Ara, 2018 3:39 tarihinde eklendi

Google’dan Yeni Seyahat Uygulaması

Google’dan Yeni Seyahat Uygulaması

Google’dan Yeni Seyahat Uygulaması

Google her geçen gün yeni bir uygulama ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Google uygulamalarının çeşitliliğini her geçen arttırmaya ve daha kaliteli bir hale getirmeyi sürdürüyor. Google’dan yeni seyahat uygulaması dediğimizde Google trips aklımıza gelmektedir. Yolculuk trafiği son derece yoğun olan ve seyahat etmekten hoşlanan kişiler Google trips sayesinde ziyaret etmeyi planladıkları her yere kolayca ulaşabilmektedirler. Seyahat tutkunu olan kişilerden bu uygulama tam not aldı. Google trips uygulamasının içerisinde konum ile ilgili görsellere ve ayrıntılı bilgilere ulaşmak mümkündür. Bu uygulamanın bir diğer avantajı ise tamamen ücretsiz olmasıdır. 200 kenti kapsayan bu uygulama araç kiralama firmaları, yemek rezervasyonları, uçak rezervasyonları, otel başta olmak üzere diğer pek çok noktayı sizlere paylaşıp, kontrol etmenizi sağlıyor.

Google’ın Yeni Seyahat Uygulamasının Özellikleri

Bu uygulamanın en çekici ve güzel yanı ise kullanıcılarının çevrimdışı olarak da kullanabilmesidir. Eğer anlık bilgilere ihtiyacınız olursa çevrimiçi olabilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzdaysa hizmet vermeyi sürdüren işletmelerin hepsini, eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan tüm aktiviteleri ve buna benzer bütün durumları görüp öğrenebilirsiniz. Bu uygulamayı aktif bir biçimde kullanmak isteyen kişilerin yapması gereken tek şey Google hesaplarından giriş yapmaları yeterli olacaktır. Google’ın yeni seyahat uygulaması sayesinde nerede ne var, nerede hangi etkinlik var anında haberdar olacaksınız. Bu tecrübeyi yaşamak isteyen kişiler yalnızca Google hesaplarını açmaları gerekmektedir.

Uygulamanın En Çok Beğenilen Özelliği

Bahsettiğimiz uygulamanın kullanıcıları tarafından en çok beğenilen özelliği bir kent içerisinde ne kadar vakit geçireceğinizi belirttiğiniz durumlarda sizin önceliğiniz olan alışveriş merkezleri, müze, tarihi binalar gibi yerleri size göstermesidir. Günlük planlar, yakınızda ilginizi çekebilecek planlar ve yapabileceğiniz aktiviteleri size önerebiliyor olması da uygulamanın bir diğer güzelliğidir. Google’ın yeni seyahat uygulaması çevrenizde bulunan popüler olan mekânlara dair öneri ve bilgi vermektedir. Bu nedenle pek çok kişi uygulamayı kullanmaktan büyük keyif almaktadır. Eğer yeni gittiğiniz bir şehre dair herhangi bir fikriniz yoksa imdadınıza Google’ın yeni seyahat uygulaması olan Google trips hemen yetişecektir.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *