Google’da Oturum Açmak
13 Nis, 2019 18:43 tarihinde eklendi

Google’da Oturum Açmak

Google’da Oturum Açmak

Google da oturum açma tüm dünyada en çok kullanılan arama motoru olan Google da pek çok işlemi daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Google hesabınız ile oturum açtığınızda Gmail, youtube, Google Play gibi birçok uygulamayı çok daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz. Oturumunuz sürekli açık kaldığında tüm Google uygulamalarını her seferinde giriş yapma zahmetine katlanmadan anında kullanabilirsiniz. Oturumunuz açık olduğu sürece Gmail kullanarak e- posta alabilir veya gönderebilirsiniz. Youtube’de istediğiniz videoları anında izleyebilirsiniz. Abone olduğunuz kanallardan mesaj alıp yeni videolarını takip edebilirsiniz. Google Play uygulaması ile istediğiniz uygulamayı anında indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Google da oturum aç birçok uygulamayı daha hızlı kullanmanızı sağlayarak zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Google da Yeni Hesap Açma

Google da yeni hesap açmak çok kısa sürede kolayca yapacağınız işlemler ile gerçekleştirilir. Google hesabı açmak için Google sayfasında yer alan oturum aç sekmesine tıklayarak giriş yapın.

Google hesabı açmak için bir e- posta veya Gmail adresine ihtiyacınız olacağından eğer e- posta ya da Gmail hesabınız yoksa önce bu alanda hesap açmalısınız.

Sonrasında Google da yeni hesap açma sayfasında sizden istenen kişisel bilgileri doğru bir şekilde doldurmanız gerekecektir.

Ad, soyadı, e- posta veya Gmail adresi, 8 veya daha fazla harf, rakam ve sembolden oluşan güçlü bir şifre 2 kez yazıldığında ileri sekmesini tıklayarak devam etmelisiniz.

Google hesabınızın güvenliği için sizden telefon numarası veya başka bir e- posta adresi istenir. Kendi güvenliğiniz için bu bilgileri girmeniz gerekir. Zira şifrenizi unuttuğunuzda yedek bir e- postaya veya telefon numaranıza ihtiyaç olur.

Ayrıca hesabınızın çalınması, başka bir yerden Google hesabınızın açılması halinde telefonunuza veya yedek e- posta adresinize mesaj gönderilerek haber verilir.

Google hesabı güvenlik önlemlerini aldığınızda hesabınızı güvenle kullanmaya devam edersiniz.

Google de Hesap Açma

Google de hesap açma size internet imkânlarından daha iyi yararlanabilme şansı sunar. Google internet üzerinde yapacağınız aramalarda ve diğer birçok işlem de en çok kullanacağınız hesaptır. Bu nedenle Google hesabı size internet kullanımında büyük kolaylık sağlar. Google’ın ücretsiz uygulamalarından faydalanarak hayatınızı kolaylaştırma şansınız da vardır.

Google de Oturum Aç

Google de hesap oluşturduğunuzda Google fırsatlarından faydalanmak için açacağınız Google sayfasının sağ üst köşesinde göreceğiniz Google de oturum aç sekmesine tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizi yazmanız gerekir.

Kullanıcı adınız e- posta ya da Gmail hesabınız olacaktır.

Şifrenizi unuttuysanız şifremi unuttum sekmesine tıklayarak yeni şifrenizi talep etmelisiniz. Yeni şifre belirlemeniz için telefonunuza ya da yedek e- posta adresinize Google tarafından ileti gönderilecektir. Bu ileti vasıtası ile kolayca yeni şifre belirleyerek hesabınızı açabilirsiniz. Google de oturum açarak birçok uygulamayı hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *