Google Vps
23 Haz, 2019 19:05 tarihinde eklendi

Google Vps

Google Vps

Google Vps olarak da bilinen Google Cloud, özellikle işletmenizde karşılaştığınız büyük zorlukları kolayca aşabileceğiniz, birçok çözüm ve Google ürününü kapsayan bir hizmettir. Google Vps sayesinde; verilerinizi güvenli depolayabilir, güçlü bilgi işlem olanaklarından yararlanabilir ve entegre veri analizi sayesinde Google ürünlerinden de en yüksek düzeyde yararlanarak işletmenizi büyütmenizi sağlar.

Google Vps; Küresel, dengeli ve dayanıklı hizmetlerden tutun esnek tek örnekli sanal makinelere kadar iş yükünüz için size harika bir altyapı seçeneği sunar. İhtiyacınıza uygun her türlü vps ürününü bulabileceğiniz Google Vps tarafından sizlere ölçeklenebilir bilişim seçenekleri sunulmaktadır. Google Compute Engine sınıfının en iyisi özelliklere sahip olan Vps sunucularını en uygun fiyat ile size sunmaktadır. Böylelikle daha akıllıca ve daha hızlı verilerinizi derleyebilirsiniz.

Google Vps tarafından sağlanan veri analizi ile verilerinizden daha fazla değer elde edebilirsiniz. Google Vps tarafından sunulan ve tümüyle yönetilebilen, başarısı çeşitli testler sonucunda kanıtlanmış araçları ile veri analizinin operasyonel zorluklarını ortadan kaldırabilir, önemli iş kararlarınızı daha hızlı verimli bir şekilde alabilirsiniz. Google Vps ile birlikte sunulan BigQuery, Cloud DataFlow, Cloud DataProc, Cloud DataPrep, Cloud Pub/Sub, Cloud Composer, Google Data Studio, Cloud Data Transfer, Cloud Bigtable, Google Cloud Storage, Cloud Datalab ve diğer onlarca araca ücretsiz sahip olarak SQL ve diğer veri işleme dilleri ya da tabanlarında işlemler yapabilirsiniz.

Aynı zamanda Google Vps edinerek işletmenizi yapay zekâ ile de tanıştırabilirsiniz. Google Vps yapay zekâsı ile kendi özel modelleriniz oluşturabilir ya da önceden eğitilen modelleri kullanarak makinenin modern biçimde öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *