Google Tilt Brush Nedir ve Ne İşe Yarar?
2 Ara, 2018 3:37 tarihinde eklendi

Google Tilt Brush Nedir ve Ne İşe Yarar?

Google Tilt Brush Nedir ve Ne İşe Yarar?

Google Tilt Brush Nedir Google Tilt Brush Ne İşe Yarar

Takip ettiğiniz üzere Google arama motoru her geçtiğimiz gün kullanıcılarına yeni icatlar yapmaya ve yeni olanaklara sunmaya devam ediyor. Uzun zamandır piyasada olan ve şimdi HTC Vive VR ile çalışmakta olan sanal resim çizme uygulaması olan Tilt Brush kullanan kişilere çok değişik tecrübeler yaşatmaktadır. Her geçen gün gelişen ve gelişmekte olan teknoloji sayesinde her gün piyasaya yeni bir icat, yeni bir uygulama sürülüyor. Son günlerde epey popüler olmuş olan ve daha çok oyunlarda kullanılırken, bu durumdan çıkarak günlük yaşantımızda daha sık karşılaştığımız sanal gerçeklik gözlüğü Google ile bululuşunca ortaya herkesi memnun eden bir icat çıkmış oldu. Bu nedenle günümüzde pek çok kişi Google tilt brush nedir Google tilt brush ne işe yarar diye merak etmektedir.

Sanal Alemde Resim Yapabilmek İçin Google Tilt Brush

Google ile sanal gerçeklik gözlüğü yani VR’nin bir araya gelmesi ile Google tilt brush meydana gelmiş oldu. Bu birliktelikte sonra pek çok internet kullanıcısı Google tilt brush nedir Google tilt brush ne işe yarar gibi sorular sormaya başladı. Şunu belirtmemiz gerekir ki tilt brush uygulaması bir resim paleti ve fırçasından daha büyük olanaklar sunmakta ve kullanıcılarına çok değişik tecrübeler yaşatmaktadır. Tabii ki bu uygulamada ortamın ve ellerinizin kirlenmesi gibi bir durumda oluşmuyor.

Sanal Fırça Google Tilt Brush

Tilt brush için yapabileceğimiz en kısa tanım sanal gerçeklik ortamında yapılabilen üç boyutlu resimlerde kullanılan yeni nesil bir fırça diyebiliriz. Google tilt brush nedir Google tilt brush ne işe yarar sorularının yanıtlarını merak edenler için en yalın tanım budur. İster yıldızlarla isterseniz de ateşlerle çizimler gerçekleştirebileceğiniz bu sıra dışı aygıt HTC’ ye ait olan sanal gerçeklik gözlüğü Vive bağlanarak çalışmaktadır. Google bu yeni icadını tanıtırken şu ifadeyi kullanmıştır “ yaratıcılıkta sınırsız olasılıklar” bu motto ile yola çıkan Google tekstil ve moda gibi sektörler için de yeni tasarımların kapısı açmış olmaktadır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *