Google Plus Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?
21 Eki, 2019 14:45 tarihinde eklendi

Google Plus Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

Google Plus Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

Her ne kadar ülkemizde pek kullanılmasa da Google Plus, gerçekten mükemmel bir uygulama ve Google’nin geliştirdiği harika bir çevrimiçi iletişim uygulamasıdır. Google+, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara alternatif olarak geliştirilmiş, profesyonel arayüze sahip harika bir sosyal medya aracı. 2011 yılından itibaren bu sosyal medya ağını kullanan kullanıcılar, daha fazla takipçi sayısına sahip olmak ve amaçladıkları hedef kitleyi arttırmak istemektedirler.

Google Plus’ta Arkadaş Ekleme

Google Plus, diğer sosyal medya araçlarının aksine, arkadaşları kolaylıkla ekleyebileceğiniz pratik bir uygulamadır. Burada sizinle birlikte aynı işi yapanları kolaylıkla bulabilir, arkadaşlık teklifi gönderebilir ve onları ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte arkadaşlık rehberinizde bulunanları da Google+ rehberinize ekleyebilirsiniz.

Google Plus arama alanında istediğiniz alana yönelen kişileri kolaylıkla bulabilirsiniz. Bir fotoğrafçı iseniz veya mimarlık alanında çalışıyorsanız, arama kısmına bunu yazmanız yeterli olacaktır. Karşınızda onlarca hatta yüzlerce farklı kişi belirecek ve dilediğiniz kişileri listenize ekleyebileceksiniz. Tabii ki bunların bir kısmının fake hesap olduğunu bilmeli ve ona göre arkadaşlık listenizi genişletmelisiniz.

Google Plus Takipçi

Tabii ki eklediğiniz arkadaşlarınız ile karşılıklı olarak takipleşebilirsiniz. Instagram ve Twitter gibi takipleşme eklentisini bu uygulama için de bulabilirsiniz. Genelde “Çevre” olarak tanımlanan yerlerde bulunan kişiler sizin takipçi kitlenizi oluşturacaktır. Bu yüzden burada öncelikle sizin bir “çevre” edinmeniz gerekecek ve bu çevrede yer alan kişiler ile daha sonra takipleşebilirsiniz. Yani takipçi edinmek için öncelikle bir çevreniz olması gerekir. Bunu da; “Kendiniz. Paylaşılan Çevreye Ekleyin” butonunu aktif hale getirerek yapabilirsiniz.

Google Plus Takipçi Arttırma

Google+ uygulamasında takipçi arttırma hem kolay hem de zor denebilir. Eğer, doğru arama yöntemlerini uygularsanız çok kısa sürede binlerce takipçi edinebilirsiniz. Ama sadece durduğunuz yerden birilerinin sizi karşılıklı takip etmesini beklerseniz de bu durumda biraz zor takipçi arttırırsınız. Bunun için öncelikle, sosyal medyalardan veya internet üzerinden Google Plus uygulaması için kurulmuş ve sadece takipçi kasmak için oluşturulan sayfalara girerek kayıt olup karşılıklı takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

Bu yöntemin yanı sıra, Google Plus takipçi satın alabileceğiniz web sitelerinden takipçi kastırabilirsiniz ücret karşılığında.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *