Google Launcher Kullanımı
1 Nis, 2019 18:44 tarihinde eklendi

Google Launcher Kullanımı

Google Launcher Kullanımı

Google Asistan İle Kolay Kullanım

Android işletim sistemli telefonlarınızda sizlere kullanım kolaylığını sağlamak için geliştirilen google asistan hayatınıza büyük kolaylıklar getiriyor. Google sayesinde geliştirilmiş olan bu asistan sayesinde özel günlerinizden randevularınıza kadar bir çok şeyi sizlere zamanında hatırlatacak büyük bir yardımcıya sahip olacaksınız. Google asistana sahip olmak ve onu kullanmak için mutlaka akıllı bir cihaza ve aktif olarak kullanmakta olduğunuz google hesabınız olması gerekmektedir. Bu sayede iş toplantılarınız ve randevularınız unutulmaz ve geç kalma ihtimalini de ortadan kaldırmış olursunuz. Google teknolojik olarak sürekli yenilenip gelişmekte ve kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için sürekli yeni projeler geliştirmektedir.

Google Asistan Nasıl Ve Nereden İndirilir?

Google asistan büyük kolaylıklar sağlamakta ve kullanıcılarını devamlı memnun etmekte olan bir uygulamadır. İş hayatından okul hayatına özel hayata yaşamın her alanında kullanımı mümkün olan google asistan uygulaması google internet adresi ve akıllı telefonlar için android telefon modellerde google play store dan google asistan indir seçeneği ile indirebilirsiniz. iOS işletim sistemli telefonlarınız için ise aynı işlemi Appstore üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Büyük ölçüde akıllı cihaz kullanımında sizlere daha büyük ölçüde kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Telefon açma haritalar üzerinde yol tarifi bulma yakınlaşmış notlarınızı sizlere hatırlatma gibi yardımlarının yanı sıra oyun eğlence gibi kişisel anlamda da sizlere kolaylıklar sunuyor.

Google Launcher Asistan Nedir

Android cihazlarınız için google tarafından geliştirilen launcher uygulamasıdır. Android akıllı cihazlarınızda başlatıcı olarak kullanılan google asistan launcher asistan kartları sayesinde sizlere daha büyük ve özel kolaylıklar sağlıyor. Cihazınız üzerinde ki ana ekran ve menüden oluşan tüm kullanım uygulamalarının kısa yollar üzerinden klasörlerin içerisinde bulundurulmasıdır. Bu uygulamaları bir noktada tutma ve kolay ulaşım ve kullanım seçeneğini belirlemiş olduğunuz klasör üzerinden kurma ile cihazınız daha hızlı kullanıma kavuşuyor. Cihazınızın dahili hafızasında yani RAM inde kullanılan toplam kullanım hafızasını yarıya kadar düşürüyor. Bu sayede cihazınızın ara yüz geçişleri ve genel işletimi hızlanıyor. Ve sistem çalışmasında gereksiz yer kaplamıyor.

Google Asistan Launcher Apk Nedir?

Başlatıcı ara yüzü asistanı olarak ta bildiğimiz google asistan launcher apk sistem ara yüzlerini tek bir noktada toplamasının yanında sistem kartları ile sizlerin günlük yaşantınız için gerekli olan her türlü bilgiye kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Telefonlarınıza ve akıllı cihazlarınıza indirmiş olduğunuz bu asistan sayesinde günlük hava durumu trafik durumu gibi bir çok konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Google geliştirmiş olduğu bu asistan sayesin OK Google penceresi üzerinden sesli komutlar ile de kolay kullanıma olanak sağlıyor. Telefonunuz üzerinden yapmak istediğiniz arama yada menü içerisindeki uygulamalar üzerindeki işlemlerinizi kolay olarak yerine getirmenizi sağlıyor. Bu akıllı asistanın sizlere sağladığı kolaylıklara telefonunuzun menüsü üzerinden sağa sola kaydırma yöntemi ile ara yüzler arası geçişler yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz google asistan özelliğini telefonunuzdan widget olarak ana ekranınıza ekleyerek kolay kullanıma sahip olabilirsiniz. Ayrıca google geliştirmiş olduğu bu akıllı asistan sayesinde İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki dille kullanımınızı sağlıyor.

Google Asistan Launcher Apk Nasıl İndirilir?

Google resmi sitesi üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz akıllı asistanı kurulumu yapıp rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun için önce google hesabı üyeliğiniz olması gerekmektedir. Elektronik posta adresiniz ile google hesabı üyeliği alarak uygulamayı indirebilirsiniz. Telefonlarınız ve akıllı cihazlarınız için android mağaza ve AP store üzerinden google asistan launcher apk indir seçeneği üzerinden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm bu işlemleri google üzerinden tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *