Google Keep İndir
24 May, 2019 14:05 tarihinde eklendi

Google Keep İndir

Google Keep İndir

Google Keep, Google tarafından geliştirilen ve not almaya yarayan bir uygulamadır. Google Keep, Windows platformunun yanı sıra Android ve iOS mobil işletim sistemlerinde de kullanılabiliyor. İlk kez 20 Mart 2013’de piyasaya sürülen Google Keep, Java programlama dili ile oluşturulmuştur.

Google Keep İndir

Aklınızdakileri unutmamak için kolay bir şekilde not alarak düşüncelerinizi hem arkadaşlarınızla paylaşıp hem de yeni planlar oluşturabilirsiniz. Aklınızdakileri kolayca kayda alarak bu düşünceleri arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Hareket halindeyken notunuzu sesli olarak söylemeniz, notunuzun otomatik olarak yazıya dönüşmesi ve kaydedilmesi için yeterli olacaktır. Bir poster ya da makbuzun fotoğrafını çekerek düzenleyebilir ve daha sonra istediğiniz gibi bulabilirsiniz. 52 dilde destek veren Google Keep, Google tarafından tamamen ücretsiz olarak sunulan bir uygulamadır. Android, iOS ve Windows uygulamalarının yanı sıra Chrome uzantısı olarak da Google Keep indirebilirsiniz.

Google Keep Masaüstü

Google Keep, masaüstü bilgisayarlarda da kolaylıkla kullanılabilmektedir. Google Keep’i masaüstü bilgisayarlarınızda, indirmeye gerek kalmadan tarayıcı üzerinden kullanabilirsiniz.

Google Keep Web

Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra, Google Keep Web sitesi üzerinden Google Keep uygulamasını kolaylıkla web tabanlı olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle hem bilgisayarınızda yer kaplamayacak olan Google Keep uygulaması, notlarınızın silinmesini de imkânsız hale getirmektedir.

Google Keep Windows 10

Windows 10’da bulunan Mağaza üzerinden EasyNote uygulamasını indirerek Google Keep hizmetini bağımsız bir uygulamada kullanabilirsiniz. Google Keep Windows 10 için destek sağlamasa da çeşitli uygulamalar ile bu desteği kendimiz sağlayabiliyoruz. Bu sayede web tarayıcınızda Google Keep‘i sürekli açık tutmak zorunda kalmazsınız. Google Keep sayesinde hatırlatıcılarınızı ve notlarınız kolayca ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. EasyNotes, Google Keep‘in resmi olmayan bir Windows 10 uygulamasıdır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *