Google + İndir
3 Şub, 2015 13:45 tarihinde eklendi

Google + İndir

Google + İndir

İnternet hızının her geçen gün arttığı günümüzde, bilgiler ve ulaşmak istediklerimiz bir tık uzağımızda. Arama motorları sayısının ve çeşitliğine her zaman bir yenisinin eklendiği bu günlerde, arama motorlarının bulamayacağı bir şey de yok neredeyse. Google, arama motoru olarak başladığı yolculuğuna sosyal ağlarla giriştiği rekabet yeni özellikler ekliyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.plus&hl=en adresinden Google + android için indirebilirsiniz, genişletilen Google seçeneklerine ulaşma imkanı açısından bizleri biraz daha da yakınlaştırıyor. Google +; çoklu ve görüntülü sohbet seçeneği veren hangouts (eski adıyla gtalk), konum paylaşımına ve bilgilendirilmesine olanak veren Google maps seçeneklerini bünyesinde barındırırken arkadaş ekleme, davetiye yollama ve hızlı ve kesintisiz bağlantı imkanı yaratmak için çevrelere ekleme yoluyla insanlara ulaşma seçeneği veren bir işletim uygulaması. Google + indirmek ise Google chrome tarayıcı indirme yolundan geçiyor. Sıfırlanmış internet tarayıcısı kullanılarak Google chrome indirme seçeneğini kullanırsanız Google+ indir isteğine ulaşmışsınız demektir. Zira Google +’ın avantajları ve getirisi olan uygulamalara bu yolla ulaşmak mümkün.

https://itunes.apple.com/tr/app/google+/id447119634?mt=8 adresinden de Google + ios için indirebilirsiniz, kendi başına yapılabilecek bir paket değil, tarayıcısına bağlı indirme seçeneği bulunan bir uygulama. Böyle olması dezavantaj gibi görünebilir ancak size arama motoruyla birlikte çalışan bir mail kutusu, paylaşım ağı, sosyalleşme imkanı veren bir iletişim ağı sunuyor. Google + indir, bilgisayarınıza Google chrome indirme seçeneğiyle aktif hale getirilerek kullanılacak olan bir sosyal tarayıcı olarak iş başında.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *