Google Duo İndir!
15 Oca, 2019 0:59 tarihinde eklendi

Google Duo İndir!

Google Duo İndir!

Google Duo, Google tarafından tasarlanan yüksek kaliteli sesli veya hem sesli hem de görüntülü konuşma programıdır. Akıllı telefon ve tabletlerde kullanılması için tasarlanan Google Duo Messenger tarzı basit ve güvenilir bir uygulama olarak öne çıkmaktadır.

DuoFree (Kullanımı ücretsiz!)

Google Duo free bir yazılımdır. Yani hiçbir ekstra ücret ödemeden uygulamayı kullanabilirsiniz. Veri aktarımı için ücret alınabilir ancak bu uygulamanın talebi değil, operatörünüzün politikasıdır.

Duo indir

Tek bir dokunuş ile görüntülü konuşma yapmayı sağlayacak kadar basit bir arayüze sahip olan Google Duo ile rehberinizde yer alan herhangi bir kişiyi seçerek hemen görüşmeye geçebilirsiniz. İster kablosuz bağlantıyla isterseniz mobil bağlantı ile kullanabileceğiniz Google Duo, mükemmel görüntülü kalitesi sayesinde diğer uygulamalara nazaran çok daha iyi görüşmeler yapmaya imkân vermektedir.

Google Duo, hem Android hem de iOS cihazlarda çalışabilir. Bu sayede tek bir uygulama ile tüm yakın arkadaşlarınızı ve ailenizi arama imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda birçok uygulamada olmayan özelliği ile birisi sizi aradığında kimin aradığını aramayı cevaplamadan canlı video önizlemesi ile görebilirsiniz.

Arkadaşlarınıza ulaşamıyor musunuz? Hiç problem değil! Ulaşamadığınız arkadaşınıza sizi geri araması için görüntülü bir mesaj bırakabilirsiniz.

Google Duo Android indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.tachyon&hl=tr

Google Duo iOS indir: https://itunes.apple.com/us/app/google-duo-video-calling/id1096918571?mt=8

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *