Google Benim İşletmem
5 Nis, 2019 19:12 tarihinde eklendi

Google Benim İşletmem

Google Benim İşletmem

Google Benim İşletmem

Tüm dünyada en çok kullanılan arama motoru olan Google hizmette sınır tanımıyor. Her geçen gün yenilikler ve yen, hizmetler ile kullanıcısına ulaşıyor. Google benim işletmem de Google’ın yeni uygulamalarından biridir. Bu uygulama ile ücretsiz olarak işletme profili oluşturarak daha çok müşteriye ulaşabiliyorsunuz. Google’da benim işletmem uygulaması ile oluşturduğunuz işyeri profiliniz Google aramalarında ve haritalarda görünecek ve daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlayacaktır. İşletmeler için çok faydalı olabilecek uygulama ile müşteri portföyünüzü ve kazancınızı artırabilirsiniz. Google benim işletmem uygulamasını kullanmak ve kendinize ait profil oluşturmak oldukça kolay işlemler ile gerçekleştiriliyor. Bilgisayar, tablet veya cep telefonunuz ile uygulamayı kullanabilirsiniz. İşletmeniz ile müşterileriniz arasında bağlantı kurmak için ideal bir yöntem olan Google benim işletmem ile daha fazla insana ulaşırsınız. Çünkü Google en çok kullanılan arama motorudur. Ve sektörünüz ile ilgili yapılan aramalarda işletmeniz daha fazla insan tarafından görülüp tanınacaktır.

Google Benim İşletmem Uygulaması Nasıl Kullanılır

Google benim işletmem uygulamasını bilgisayarınızda ya da mobil cihazınızda oluşturabilirsiniz. Mobil cihazlar sürekli müşterilerinizi ve aramaları yakından takip edebilmenizi sağlayacağından çok daha verimli olacaktır. Bilgisayarınızda Google benim işletmem uygulamasını kullanarak işletme profili oluşturmak için Google benim işletmem sayfasına girip işletmeniz ile ilgili iletişim bilgilerini, tanıtım araçlarınızı, konumunu, varsa web site adresinizi ve fotoğraflarını kullanarak etkin bir sayfa oluşturabilirsiniz. Zamanla sayfanızı geliştirerek aramalarda daha çok görünmesini sağlayabilirsiniz. Google hesabınız ile oluşturacağınız profilinizi sürekli takip ederek ne kadar müşteriye ulaştığınızı, müşterilerin sizi hangi bölgelerden aradığını ve ulaşım için ne kadar başvuru yapıldığını net olarak görebilirsiniz. Bu ücretsiz uygulama ile özellikle küçük işletmeler etkili bir reklam yaparak müşteri potansiyelini artırabilirler.

Google Benim İşletmem Mobil Uygulaması

Google benim işletmem uygulamasını mobil cihazlarda kullanmak da oldukça kolay ve pratik bir uygulamadır. Öncelikle mobil cihazınıza Google benim işletmem uygulamasını Google play store veya App store aracılığı ile indirmeniz gerekir. İndirdiğiniz program yönlendirmelerini takip ederek işletme profilinizi kolayca oluşturabilmenizi sağlayacaktır. Uygulama ile adres, iletişim bilgileri, fotoğraf, çalışma saatleri, iş bilgileri ve işletmeniz ile ilgili açıklamaları kayıt edebilirsiniz. Oluşturduğunuz profili düzenli olarak güncelleyerek daha fazla müşteriye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Google Benim İşletmem Uygulamasının Avantajları

Google benim işletmem uygulaması ile işletmenizin birçok insan tarafından görülüp, tanınmasını sağlayarak müşteri portföyünüzü artıran bir uygulamadır. En büyük avantajı ücretsiz bir hizmet olmasıdır. Özellikle küçük işletmeler için tanıtım ve reklam için ekstra bir ödenek ayırmadan ismini duyurma şansı sağlar. İşletmeler için daha fazla müşteriye ulaşmak daha fazla iş kapasitesi demektir. Bu uygulama işyerlerinin kazanç oranını artırmasını sağlayacaktır. Müşteri potansiyelinizi sürekli takip edip yönetebilmenizi sağlayacak olan uygulama ile bulunduğunuz sektörde yaşadığınız rekabet ortamında öne çıkmanızı sağlar.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *