Google Allo İçin Web Uygulaması
18 Eki, 2019 16:39 tarihinde eklendi

Google Allo İçin Web Uygulaması

Google Allo İçin Web Uygulaması

Google, 2016 yılında ilk defa Google I/O etkinliğinde bu uygulamayı tanıttığında, teknoloji çevreleri büyük heyecan yaşamıştı. Henüz Whatsapp bu kadar popüler değilken, bu uygulamanın büyük bir sükse yapacağı düşünülse de Facebook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg’in Whatsapp’ı daha büyük atılım gerçekleştirmiş ve Google Allo için hedef kitlesini oldukça dar bir alana kıstırmıştı. Buna rağmen Duo ve Allo ile birlikte anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma alanında hizmet veren Google Allo, kısa sürede milyonların kullandığı harika bir uygulama oldu. Bu uygulama sayesinde diğer uç uca uygulamalarına benzer tüm özellikleri bulabilirsiniz. Konuşma, mesajlaşma, görüntülü konuşma, depolama, durum paylaşımı ve daha birçok özelliğe sahip bu uygulama, iOS ve Android tabanlı tüm aygıtlarda kullanılmakta.

Google Allo Web Uygulaması

Tıpkı Whatsapp gibi Google Allo’da uzak masaüstü uygulamalarında kullanılmak ve senkronize olarak yönetilebilmek için bir web uygulamasına sahiptir. https://allo.google.com/  üzerinden karekod ve diğer tanımlama yöntemleri ile Google Allo hesabınızı tanımlayabilir ve hemen dilediğiniz aygıtta kullanabilirsiniz. Aynı zamanda aygıtınızda yer alan klasörlerdeki dosyaları ve klasörleri de bu sayede web uygulaması üzerinden yüksek boyutlu olarak yükleyebilir ve depolayabilirsiniz. Oldukça kolay kullanım imkanı sunan web uygulaması sayesinde, daha rahat ve daha pratik kullanım imkanı bulacaksınız.

Google Allo ile mükemmel bir deneyim yaşamak ve dilediğiniz arkadaşınız ya da arkadaşlarınız ile uç uca mesajlaşmak için de Google Allo web uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *