Gmail’de Tema Nasıl Kurulur?
27 Haz, 2015 15:21 tarihinde eklendi

Gmail’de Tema Nasıl Kurulur?

Gmail’de Tema Nasıl Kurulur?

Telefonlarımızı saatlerimizi ve gündelik kullandığımız bütün materyalleri özelleştirmeyi çok seviyoruz öreneğin herkezin akıllı telefonunda çeşit çeşit kılıflar yer almakta ki özellikle bayanlar bu kılıfları kullanmaktan çok zevkl alıyorlar. Sizlerde en çok kullanılan mail hizmetlerinden bir tanesini kendi zevkinize göre özelleştirmek isteyebilirsiniz. Gmail hızlı ve güvenli yapısıyla diğer mail hizmetlerinin önünde geliyor. Hotmailin yapısı spam olan mailleri engellemeye yetmiyor ve gelen kutusu yapısı maillerin karışmasına yol açmaktadır. Gmail gelişmiş gelen kutusu yapısı ile gelen mailleri kategorilendirilerek sizlere o şekilde sunmaktadır. Buda bizi karışıklığın içerisinden çıkartan kilit bir hizmettir. Gmail değişken yapısı sayesinde her zaman Hotmail’in bir adım önünde olmuştur. Bu artılarından bir taneside değiştirilebilir tema yapısıdır. Gmailin değiştirebilir temaları sayesinde her gün kontrol ettiğiniz mail hesabınızı renklendirebilirsiniz.

Mailinize istediğiniz temayı seçebilmek için sizlere adım adın izleyeceğiniz yolları anlatacağız. Gmail hesabınıza giriş yapın.

Alt resimde Gösterilen Yere Tıklayınız.ayarlar (Çark işaretine)

1

Açılan Menüde Ayarlar Linkine Tıklayınız.

2

Açılan Sayfada üst Menüden Temalar Sekmesine Tıklayınız.

yeni

Beğendiğiniz Temayı Seçiniz

yeni

Hepsi bu kadar ayarlarınızı kaydedin ve çıkın isterseniz kendi hazıraladığınız resimleride temanızda yayınlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *