Gmail Üyelik Alma
13 Mar, 2019 3:35 tarihinde eklendi

Gmail Üyelik Alma

Gmail Üyelik Alma

Gmail üyelik

Gmail kullanmak isteyenler için Google tüm kolaylıkları sağlamış durumdadır. Bu web posta hizmetini tüm dünyada kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. gmail ücretsiz kaydol ve elektronik posta hizmetini kullanmaya başla. gmail üyelik işlemleri de son derece kolay oluyor. Google hesabı açan herkesin başlangıçta bir Google profili ve Gmail adresi zaten oluyor. Tüm dünyada yaygın olarak bu e posta hizmetini zahmetsizce kullanmaya başlayabilirsiniz.

gmail ücretsiz kaydol

Gmail Google tarafından ücretsiz bir hizmet olduğu için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Google hesabınız için kullandığınız kullanıcı adı ve şifre ile hemen Gmail hesabınıza erişim yapabilirsiniz. gmail üye girişi yaptıktan sonra hesap ayarları kısmından istediğiniz şekilde ayarlarınızı değiştirebilir, hesabınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Gmail uygun kullanıcı adı

Gmail için tercih edeceğiniz kullanıcı adı Google tarafından onaylandıktan sonra istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. gmail uygun kullanıcı adı ile adresinizi kullanmanız mümkündür. Sonradan kullanıcı adınızı değiştirmek isterseniz bunu yapabilirsiniz. Fakat gmail e posta adresinizi değiştirmeniz mümkün değildir. Sadece gönderdiğiniz e postalarda görünür olan kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Yani almanak@ gmil.com adresinde bulunan “Almanak” kullanıcı adınızı yine almanak@gmail.com adresinde “Sumru” adı gibi bir isimle değiştirebilirsiniz.

Bu değişimi yapabilmek için bilgisayarınızda gmail üye girişi yapın. Gmail uygulamasından kullanıcı adınızı değiştiremezsiniz. Sayfanın sağ üstünde bulunan “Ayarlar” sekmesine tıklayın.

Daha sonra “Hesaplar ve İçe Aktarma İşlemi” ya da “Hesaplar” sekmesine tıklayarak “Postaları şu adresten gönder” seçeneğindeki bilgileri düzenle kısmına tıklayın. Buraya gönderdiğiniz e postalarda gösterilmesini istediğiniz adı ekleyebilirsiniz. Ardından alt kısımdan “Değişiklikleri Kaydet” seçeneğine tıklayarak yaptığınız değişimi onaylayın.

Gmail üye ol ve istediğiniz değişimleri hesap ayarları kısmından yapabilirsiniz. Eğer gmail e posta adresinizde nokta bulunuyor ise bunu değiştirmenize gerek olmaz. Çünkü ahmetgökçe@gmail.com ile ahmet.gökçe@gmail.com aynı adres kabul edilir. Bu adreslere gönderilmiş olan e postaların hepsi tek bir gelen kutusuna aktarılır.

Eğer gmail e posta adresinizi değiştirmek isterseniz yeni bir adrese kaydolmanız gerekecek. Bu şekilde bir kayıt oluşturduktan sonra kişilerinizi ve e postalarını yeni gmail e posta adresinize aktarabilirsiniz.

Bir başkasının size ait olan ticari markanızı yani adınız ile Gmail adresi oluşturmuş ise önce sorunun çözümlenmesi için ilgili kişi ile irtibata geçebilirsiniz. Google ve Gmail bu tür seçimleri izlemediğinden dolayı kontrol yapmaz.

Gmail üyelik al

Google hesabı olana herkesin bir tane Google profili olur bir tane de Gmail adresi olur. Bu nedenle Gmail üyeliği almak için ayrı bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. gmail üyelik Google hesabı olanlar için ücretsiz olarak sunulmuş bir hizmettir. gmail uyelik için yapmanız gereken özel bir kayıt işlemi bulunmamaktadır. Sadece Google hesabınıza ait olan şifre ve kullanıcı ile Google tarafından sunulan tüm hizmetlere ulaşabilirsiniz. gmail üye ol ve hesap ayarlarından hesabınızı kişiselleştirerek özgürce iletişiminize başlayın.

 

Anahtar Kelimeler: gmail üyelik, gmail uygun kullanıcı adı, gmail ücretsiz kaydol, gmail üye girişi, gmail üye ol, gmail uyelik, gmail üyelik al

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

 1. Yaşar Bozkurt

  Selam
  Ben begendim herkese hayırlı vb olsun emeği geçen herkese teşekkür ediyorum
  Yaşar Bozkurt

  • access_time 25 Oca 2020, 19:54
  • Cevapla