Gmail Nedir?
3 Şub, 2015 13:45 tarihinde eklendi

Gmail Nedir?

Gmail Nedir?

Google bizlere pek çok seçenek sağladığı gibi internet üzerinden posta yollamamızı sağlayacak bir sistem de tasarlamıştır. Bu sistemin adı Gmail hesabıdır. Aynı zamanda bu Gmail hesabı bizlere 2.600 megabaytın üzerinde bir mail saklama potansiyeli sağlamaktadır. Bu saklama potansiyeli sayesinde bundan sonra tüm fotoğraflarınızı burada muhafaza edebilirsiniz. Ya da maillerinizi burada biriktirerek gerekli zamanlarda kullanabilirsiniz.

Gmail hesabı sayesinde e posta alabilir, arkadaşlarınıza da kolayca e posta yollayabilirsiniz. Ayrıca bu Gmail hesabını açtığınızda reklam ile karşılaşmadan kolayca internet üzerinden maillerinize erişim sağlayabilirsiniz. Maillerinize erişim sağlarken aynı zamanda bu hesap üzerinden sohbet de gerçekleştirebilirsiniz. Sohbet sekmesinin bulunduğu bu gmail hesabınızda ekli olan herkesle sohbet edebilirsiniz.

Gmail, Google’ın ücretsiz web posta hizmetidir. google arama teknolojisi ile bütünleşik olarak sunulan Gmail,n2.600 megabaytın üzerinde saklama alanına sahiptir. Tüm önemli iletilerinizi, dosyalarınızı ve resimlerinizi sonsuza dek saklayabilir, aradığınız herhangi bir bilgiyi bulmak için çabuk ve kolay bir şekilde arama yapabilir ve iletilerinizdeki bilgileri ileti dizilerinin bir parçası olarak görüntüleyerek daha iyi yorumlayabilirsiniz.

Gmail’de, açılır pencereler veya hedefsiz reklam bantları yoktur, sadece küçük metin reklamları vardır. Reklamlar ve ilgili bilgiler iletilerinizle ilişkili olduğu için rahatsız edici olmadıkları gibi, işinize de yarayabilirler.

Gmail, anlık mesajlaşmayı e-posta deneyimiyle birleştirir; böylece çevrimiçi olduğunuz süre içinde arkadaşlarınızla daha yakın bir iletişim kurabilirsiniz. Kullanımı kolay, verimli ve hatta eğlencelidir. Gmail’in e-posta hakkındaki düşüncelerinizi değiştireceğinden emin olabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *