Gmail Nasıl İndirilir
3 Şub, 2015 13:45 tarihinde eklendi

Gmail Nasıl İndirilir

Gmail Nasıl İndirilir

Gmail hesabınızı daha aktif şekilde kullanmak sizin elinizde. Google’ın en çok kullanılan servislerinden biri olan ücretsiz E-posta hizmeti Gmail’i artık hem tablet bilgisayarlarda hem de akıllı cihazlarınızda rahatlıkla indirerek kullanabilir çok daha kısa süre içerisinde maillerinize ulaşarak daha kolay ve pratik şekilde istediğiniz mailleri gönderebilirsiniz.

iPhone ve iPad için Gmail nasıl indirilir?

Günümüzün en popüler cihazlarından birisi de iPhone ve iPad cihazlar fakat bu cihazların içerisinde yer alan otomatik güncelleme modülü maalesef Gmail sunucularını desteklemiyor. Durum böyle olunca iOS içerisinde yer alan kendi mail uygulaması ile Gmail hesabınıza gelen maillere anlık olarak erişemiyorsunuz. Mail kontrolü yapmak için her seferinde sizin mail uygulamasına giriş yapmak gerekiyor. Oysa bu cihazlar için Gmail uygulamasını indirdiğiniz taktirde çok daha rahat bir şekilde maillerinizi yazıp okuyabilir ve ayrıca gelen maillerden push bildirim yöntemi ile anında haberdar olabilirsiniz.

  • https://itunes.apple.com/us/app/gmail-email-from-google/id422689480?mt=8 iPhone cihazlara Gmail uygulamasını indirmek için linke gidiniz.
  • https://itunes.apple.com/us/app/gmail-email-from-google/id422689480?mt=8 iPad cihazlara Gmail uygulamasını indirmek için linki kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırın.

Uygulamaları indirip giriş yaptıktan sonra maillerinizden anında haberdar olabilirsiniz.

Android telefonlar ve tabletler için Gmail nasıl indirilir?

Android artık oldukça büyük bir dünya bu dünya da bize birçok renkli ürün ve uygulama sunuluyor. Bunlardan birisi de Google tarafından sunulan Gmail’in mobil uygulamasıdır. Gmail’in mobil uygulamasını Google Play üzerinden indirmek ve ardından girişimizi yaparak maillerimizden anında haberdar olmak ve çok kısa süre içerisinde mail göndermek mümkün.

  • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gm&hl=tr adresinden Android cihazlar için linke tıklayarak mobil uygulamayı indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *