Google Duo İndir
16 Nis, 2019 22:26 tarihinde eklendi

Google Duo İndir

Google Duo İndir

Google Duo Görüntülü Konuşma

Google Duo, Google’ın görüntülü konuşma hizmetidir. Diğer görüntülü konuşma uygulamalarına göre birçok avantaja sahip olan Google Duo, Google’ın ücretsiz hizmetlerinden biridir. Kullanımı çok kolay ve pratik olan uygulamayı mobil cihazınıza indirmeniz yeterli oluyor. Google hesabınız ile Google Play Store veya App Store ile Google Duo indirebilirsiniz. Programı indirdiğinizde sizden bir doğrulama sms ister. Doğrulamayı yaptığınızda telefon rehberinizde kayıtlı olan kişilerin listesini sunar. Listenizden aramak istediğiniz kişiye tıklamanız arama için yeterli olur. Ancak arayacağınız kişinin de Google Duo sahibi olması gerekir. Ücretsiz bir uygulama olan Google Duo ile videolu görüşme yapabilmeniz için kablosuz wifi veya mobil veri yani operatör interneti sahibi olmanız gerekir. İnternet paketinizden çok fazla harcamadan Google Duo ile görüntülü konuşma yapabiliyorsunuz.

Google Duo Ayrıcalıkları Nelerdir

Google Duo’nun diğer görüntülü konuşma uygulamalarına göre birçok avantajı vardır. Bu ayrıcalıklardan ilki görüntülü arama geldiğinde henüz cevap vermemiş olsanız da arayan kişiyi görebiliyorsunuz. Aramayı videolu olarak gördüğünüz halde açmayabilirsiniz. Diğer bir ayrıcalığı ise videolu mesaj bırakabilme özelliğidir. Videonuzu çekip mesaj olarak gönderebiliyorsunuz. Karşı taraf sizden videolu bir mesaj alarak o an ki durumunuz hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Ya da yaşadığınız ilginç bir olayı anında görüntüleyip mesaj olarak gönderebiliyorsunuz. Google Duo görüntülü konuşmanın yanı sıra sesli konuşma ve sesli mesaj imkânı da sunuyor. Google Duo ile görüntülü veya sesli arama almak istemediğiniz kişileri Google Duo sayfanızda yer alan telefon numarasının kaydını iptal et sekmesini kullanarak engelleyebiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde istemediğiniz kişilerin sizi aramasına engel olursunuz.

Google Duo İndir

Google Duo indirmek ve kullanmak oldukça kolay ve pratiktir. Android veya IOS mobil cihazınıza saniyeler içinde indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Google hesabınıza giriş yapınız. Eğer Google hesabınız yoksa öncelikle hemen bir Google hesabı açınız. Google Duo indirmek için Android cihazlarda Google Play Store IOS cihazlarda ise App Store aracılığı ile indirme yapacaksınız.

İndirme gerçekleştireceğiniz programa Google Duo indir yazdığınız anda indirme saniyeler içerisinde gerçekleşir. Programı indirdiğinizde sizden bir doğrulama mesajı isteyecektir. Sms olarak gelecek doğrulama mesajına cevap verdiğinizde Google Duo kullanımınıza açılır. Telefon listenizdeki tüm kişiler Google Duo listenize eklenir. Google Duo’yu açtığınızda kişileriniz arasında kimi aramak istiyorsanız isminin üzerine tıklamanız yeterli olur. Görüntülü veya sesli konuşma seçeneklerinden istediğinizi seçerek iletişime başlayabilirsiniz.

Google Duo Sürekli Yenileniyor

Google’ın ücretsiz hizmetlerinden biri olan Google Duo gelişen teknoloji ile sürekli yenilenen programlarından biridir. 2016 yılında kullanıma sunulan Google Duo tüm dünyada çok beğenilen bir program oldu. Her geçen gün kullanıcı sayısının arttığı Google Duo yapısına yeni özellikler eklenerek kullanıcının maksimum fayda sağlayabilmesi planlanıyor. Google Duo kullanacağınızda en yeni sürümünü indirmenizde fayda vardır.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *