Facebook Messenger Tarih Mi Oluyor
26 Oca, 2016 4:14 tarihinde eklendi

Facebook Messenger Tarih Mi Oluyor

Facebook Messenger Tarih Mi Oluyor

WhatsApp artık Facebook sayesinde daha çok büyüyecek. Geçtiğimiz günlerde Android program geliştiricisi olan Javier Santos kişisel Google + sayfasında yeni çıkacak olan 2.12.413 WhatsApp sürümünde Facebook ile veri alışverişine imkan sağlayan değişikliğin ekran görüntülerini paylaştı. Buda akıllara Facebook Messenger için olası bir sonun başlangıcı mı? sorusunu akıllara getirdi.

WhatsApp ve Facebook Hesabınızı Birleştirin.

Facebook hesabınızda kayıtlı olan kullanıcılar cep telefonlarını paylaşıyorlar WhatsApp ile entegre olan hesabınız otomatik olarak numaraları alacak ve kendi bilgilerinizi paylaşacak. Android geliştiricisi Javier Santos şu anda gündem de olan bir numaralı konu hakkında azda olsa bilgi sızdırdı. Bundan böyle Facebook ile veri alışverişinin mümkün olacağını çıkacak olan WhatsApp son sürümü 2.12.413 bir kaç ekran görüntüsü paylaşarak anlatmak istedi.

Facebook Messenger Tarih Mi Oluyor

Yeni sürümde kullanıcı kısmanda Share my whatsapp account information with facebook to improve my facebook experiences yanındaki çentiği tıklayınca size bilgilerin paylaşılmasını izin vermeniz isteniyor ve onayladıktan sonra bir kaç saniye içinde artık uygulamanız Facebook ile artık senkronize çalışmaya başlayacak.

Facebook Messenger Tarih Mi Oluyor 2

Bilgi alışverişi için onay penceresi 2.12.413 sürümü ile gelmek. 2014 yılında Facebook WhatsApp’ı 19 milyar dolara satın aldım. Facebook ücretsiz ve bağımsız olarak bu hizmetten faydalanmaya devam edeceğimizi açıklasa da Facebook yakın gelecekte tamamen WhatsApp kendi Messenger yerini alacağa benziyor. WhatsApp son sürümünde yönetilebilen yeni bir düğme olarak ortaya çıksa da Facebook uygulaması hakkındaki yeni söylentileri ve spekülasyonları artırmaya yetti.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *