Windows Live Mail Spam E-postaları Silmek
3 Şub, 2015 13:45 tarihinde eklendi

Windows Live Mail Spam E-postaları Silmek

Windows Live Mail Spam E-postaları Silmek

Windows Live Mail’de spam e-postaları ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız bu emailleri nasıl engelleyeceğinizi anlatacağım. Bana spam e-postaları kontrol etmek çok zor geliyor ve temiz ve düzenli bir posta kutum email adresim olsun istiyorum. E-postalar gerçek JUNK klasörde zaten olsa bile, Windows Live Mail spam e-posta silmek için çalıştı vardı sorun oldu.

1

Önemsiz klasöründe Spam e-postasını seçin ve sonra sağ menüden silmek için üzerine tıklayın. Ne yazık ki e-posta silinemedi ve bir hata mesajı “Bilinmeyen Bir Hata Oluştu (An unknown error occurred)” diyerek görünür. Windows Live Mail spam e-postalar silemezsiniz.

Bir süre sonra ben sadece benim önemsiz klasöründe sıkışmış bir kaç spam e-postaları vardı bunları silmeden dursunlar dedim. Başka bir çözüm aradım ama çoğu kişi tüm Windows Live e-posta programı kaldırma ve yeniden yüklemek gibi tavsiyelerde bulundu. Ve sonunda bir çözüm buldum.

  1. Windows Live açın.
  2. Soldaki hızlı menüsünden önemsiz (Junk) klasörüne sağ tıklayın.
  3. Bir menü belirecektir. Boş “İstenmeyen e-posta” klasörünü seçin.
  4. Bu tüm önemsiz klasör içeriğini silecektir.

2

Başka klasörlerde silemezsiniz inatçı e-posta varsa, sadece aynı şeyi yapın. Fazla veya daha az göstermek için Hızlı görünüm menüsü programın üstündeki görünümü sekmesine gidin göstermek için, sonra kompakt görünümü tıklatın.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *